Collab Dragon Ball x Fortnite rozpoczyna się dzisiaj

Collab Dragon Ball x Fortnite rozpoczyna się dzisiaj

4 wyświetleń
0

4 nowe postacie, specjalne wyzwania i Kamehameha podczas meczy.

Pełna rozpiska wydarzenia za pośrednictwem Epic Games:

W grze pojawiła się nowa zakładka, „Wyzwolona Moc”, pełna zadań i nagród. Ta nowa strona wydarzenia dostępnego wszystkim graczom, monitoruje wzrastanie Poziomu Mocy na skutek kończenia nowych okresowych zadań Dragon Ball w Battle Royale i przygód na Wyspie Przygód Dragon Ball. 

Siedem zestawów zadań sprawdzi wasze umiejętności siłowe, zręcznościowe, skupienia i nie tylko. Po ukończeniu każdego zestawu treningowego otrzymacie Smoczą Kulę i podniesiecie swój poziom mocy, odblokowując fantastyczne nagrody, takie jak plecak Smoczy Radar, emotki, graffiti i poziomy karnetu bojowego. 

Ukończcie swój trening, zbierzcie wszystkie siedem Smoczych Kul i zgarnijcie lotnię Shenron!

Zadania Wyzwolona Moc i nagrody z nich będą dostępne do godz. 10:00 30 sierpnia 2022.

Uwaga: nagrody w grze : plecak Smoczy Radar oraz lotnia Shenron nie są na wyłączność Wyzwolonej Mocy i mogą być dostępne w późniejszym terminie w sklepie.

Najsilniejsi wojownicy zawsze testują siebie samych – przedstawiamy Tablice Konfrontacji!

Tablice Konfrontacji pozwalają rywalom stawać do walki o tytuł najsilniejszego na Wyspie! Obaj gracze muszą zgłosić się na walki, używając Tablicy na Wyspie, a po wyborze przeciwnika, obaj zostaną ujawnieni na swoich mapach. Wtedy będą mieć zaledwie 5 minut, by pokonać przeciwnika i zdobyć zwycięstwo!

Tablice Konfrontacji zajęły chwilowo miejsce Tablic Zleceń i można znaleźć je tam, gdzie wcześniej były Tablice Zleceń.

Dysponujcie mocami Son Goku, Kamehamehą i Koziołkującym Obłokiem (Kinto) w Battle Royale!

W każdym meczu z nieba, w przesyłkach wynalezionych przez Capsule Corp, spadają Kamehameha, którą możecie podnieść i wystrzelić niszczący promień energii w każdego, kto wejdzie wam w drogę, albo Koziołkujący Obłok (Kinto), który możecie wezwać i latać na nim po Wyspie. W miarę zbliżania się Burzy pojawiać się będzie więcej kapsułek, więc uważajcie na epickie starcia i testy mocy!
Uwaga:Kamehameha i Koziołkujący Obłok (Kinto) nie są obecne na listach turniejowych (na Arenie i w turniejach), z wyjątkiem Turnieju Mocy.

Na maleńkiej wysepce z dala od brzegów głównej Wyspy, znajdziecie teraz dom Genialnego Żółwia 🌴! Poznajcie tę klasyczną lokację z Dragon Ball, a także – jeśli jesteście gotowi rozstać się ze swoimi sztabkami – pogadajcie z Bulmą, która kręci się w okolicy, gotowa zapewnić pewne bardzo potężne przedmioty.

Od 16 sierpnia do 17 września 2022 r. fani serii Dragon Ball Super oraz osoby odkrywające ją po raz pierwszy mogą wskoczyć na statek wycieczkowy stworzony przez zespół z Vysena Studios, aby móc zrelaksować się i obejrzeć wybrane odcinki Dragon Ball Super!

Bądźcie gotowi na przygodę ze zbieraniem Smoczych Kul od 19 sierpnia 2022.

Poznawajcie miejsca inspirowane klasycznymi lokacjami z Dragon Ball. Szybujcie poprzez tor pierścieni na Koziołkującym Obłoku (Kinto) Pałacu Kami, przygotujcie posiłek w Domu Goku oraz pokonajcie tor przeszkód w Komnacie Ducha i Czasu. A to tylko część wyzwań, którym stawicie czoła w misji zbierania Smoczych Kul. 

Kiedy będziecie gotowi, przetestujcie swoją moc na otwartej arenie PvP „Tenkaichi Budokai”, albo zwiedzajcie dalej! 

PRZEDMIOTY Z DRAGON BALL W SKLEPIE 

SON GOKU  

Saiyanin wychowany na Ziemi, który bronił jej przed licznymi wrogami. Jego imię Sayian to Kakarot. Kocha walczyć, a im mocniejszy przeciwnik, tym bardziej podekscytowany się staje. Po zakończeniu Turnieju Mocy odkrywa, że we wszechświecie wciąż jest wielu potężnych wojowników, których jeszcze nie spotkał, i trenuje, by osiągnąć wyższy poziom.

(W zestawie ze stylami Super Saiyanin, Super Saiyanin Niebieski i Ultrainstynkt, oraz zintegrowaną emotką Goku ładuje moc. *Uniwersalna emotka Ładowanie sprzedawana oddzielnie)

VEGETA  

Dumny książę Saiyan zajadle rywalizujący z Goku. Był niegdyś okrutnym i złym wojownikiem, ale po walce z Goku, zyskał dobre serce.
Vegeta trenuje, by pobić Goku, ale czuje się zagrożony przez Frizera, wskrzeszonego po Turnieju Mocy.

(W zestawie ze stylami Super Saiyanin, Super Saiyanin Niebieski i Super Saiyanin Niebieski Ewolucja, oraz zintegrowaną emotką Vegeta ładuje moc. *Uniwersalna emotka Ładowanie sprzedawana oddzielnie)

BULMA  

Pierwsza przyjaciółka Goku. Bulma poszukuje Smoczych Kul z Goku i przyjaciółmi, i regularnie wyciąga ich z kłopotów.
Jest dobrze wychowaną córką założyciela Capsule Corporation, wynalazczynią Smoczego Radaru i geniuszem inżynierii. To żona Vegety i matka Trunksa.

(W zestawie ze stylem Kitel.)

BEERUS  

Bóg zniszczenia, mający zadanie zachowywania równowagi we wszechświecie.
Jeśli wpadnie w zły nastrój, zniszczy dowolne pobliskie planety i formy życia. Poznaje Goku, kiedy przybędzie na Ziemię z zamiarem walki z Super Saiyaninem Bogiem, ale od tego czasu działania Goku pchają go w różnych kierunkach. Lubi smacznie jeść i spać.

PLECAKI

  • Długokrótek (Nyoibo): Tajemnicza laska przekazana Goku przez dziadka Gohana.
  • Rybka Jasnowidka: Roztrzepana ryba Beerusa. Przewiduje przyszłość.
  • Skorupa Kamesennina: Nosił ją sam Kamesennin.

KILOFY, LOTNIE I EMOTKI

  • Kilof Długokrótek (Nyoibo): Tajemnicza laska przekazana Goku przez dziadka Gohana.
  • Kilof Laska Kamesennina: Używał jej sam Kamesennin.
  • Lotnia Koziołkujący Obłok (Kinto): Tajemniczy obłok przekazany Goku przez Kamesennina.
  • Lotnia Kosmiczna Kapsuła: Używana głównie do ataków na planety.
  • Emotka Ładowanie:Zwiększ swoją ki.
  • Emotka Fuzja! Ha!!!: Pamiętasz kroki?
  • Emotka Wzmocnienie Ki: Pokaż swoją moc.

Emotka Ładowanie w akcji:

Emotka Fuzja w akcji:

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *