Bartosz “Lisek Volsgen” Michalik

Redaktor of all trades. Gra we wszystko, co mu się nawinie. Niestety są to zazwyczaj karcianki i rogue-like’i. Wielki fan Persony, Undertale i Genshin Impact. Fanatyk gier fabularnych RPG (m.in. Dungeons & Dragons, Warhammer Fantasy).

Paweł “Dedazen” Bortkiewicz

Pracownik IT porankiem, redaktor popołudniami. Wieloletni gracz, który przyjmuje ciepło każdy gatunek, jeżeli gra daje z siebie wszystko. Oprócz gier chętnie przyjmie dobry film czy komiks.

Kacper “Golo” Golowski

Zapraszamy do świata, gdzie nocki są krótkie, a kolejne poziomy gry stają się dłuższe niż lista rzeczy do zrobienia w realnym życiu. Czy jesteś w stanie pogodzić te dwie rzeczywistości i zdobyć punkty zarówno w grze, jak i w dorosłym byciu?

Adrian “BuczO” Buczek

Zagorzały fan gier planszowych, który nie pogardzi również dobrymi tytułami FPS, RTS i tym co stworzy Nintendo. Za dnia walczący z problemami klientów w branży IT, mąż i ojciec szukający pod osłoną nocy chwili na rozrywkę.

Adam “Osiek” Osiewała

Wyznawca SimRacingu oraz jedynej wolnej platformy do grania – PC. Poza tym lubię bawić się narzędziami, pograć w dobre planszówki, albo dotykać trawy na boisku baseballowym.