0

Elsewhere zajmie się tworzeniem fabularnej gry AAA.

Należąca do Microsoftu spółka zależna Activision ogłosiła dziś, że otwiera nowe studio developerskie gier, aby wykorzystać ogromną pulę talentów rosnącą w Polsce. Będzie to drugie studio Activision z siedzibą w regionie, dołączając do Infinity Ward Kraków.

Elsewhere Entertainment to zupełnie nowe studio inkubujące zupełnie nową franczyzę, szczycące się weteranami branży. Nowe studio ma siedzibę w Warszawie “z dodatkowymi zasobami w Stanach Zjednoczonych” i może pochwalić się weteranami takich serii jak The Last of Us, Uncharted, Wiedźmin 3, Cyberpunk 2077, Far Cry i nie tylko.

“Zbudowane od podstaw, Elsewhere Entertainment jest głównym i samodzielnym studiem, którego celem jest stworzenie środowiska inspirującego odważne i różnorodne pomysły. Misja zespołu zachęca wszystkich do odkrywania i kreatywnej współpracy w celu stworzenia franczyzy z trwałym dziedzictwem, które rezonuje daleko poza grami.

Nowe studio ma pełny dostęp do zasobów i narzędzi Activision, ponieważ nadal zwiększa produkcję i rozwój. Elsewhere rozpoczyna poszukiwania najlepszych w swojej klasie talentów z całej branży i całego świata, aby pomóc w tworzeniu najnowocześniejszych gier nowej generacji”.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *