0

Po ogromnym sukcesie adaptacji filmowej, kolejna odsłona serii już za rogiem.

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 pojawi się na PlayStation VR2 14 grudnia, ogłosił deweloper Steel Wool Studios.

Najnowsze szczegóły można znaleźć poniżej, za pośrednictwem producenta wykonawczego Raya McCaffreya na PlayStation Blog.

Naszym głównym celem podczas projektowania Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 było sprawienie, by gra była na tyle dynamiczna, by gracze chcieli w nią grać wielokrotnie. W przypadku więcej niż kilku minigier zachowaliśmy ducha oryginału, aby przeprowadzić graczy przez wyselekcjonowane doświadczenia, które uwielbiamy tworzyć. Jednak naszym głównym celem było zapewnienie, że zdecydowana większość gier będzie inna za każdym razem, gdy grasz.

Dostępnych jest sześć kategorii minigier: Backstage, Fazcade, Staff Only, Food Prep, Ticket Booth oraz specjalna kategoria zawierająca nowe wersje wirtualnej rzeczywistości w Five Nights at Freddy’s: Sister Location.

Wejdź za kulisy jako VIP z Roxanne Wolf w salonie Pizzaplex. Uwielbia być blisko i twarzą w twarz z tymi, którzy ją uwielbiają prawie tak samo, jak terroryzuje tych, którzy rujnują jej dobry wygląd. Będąc modną, ma do wyboru groźną menażerię makijażu i akcesoriów, aby za każdym razem uzyskać nowy styl. Nie jest jednak najbardziej cierpliwą postacią w zespole, więc gdy będziesz ją upiększać, za każdym razem będziesz chciał zrobić to perfekcyjnie.

Udaj się do Fazcade i ciesz się klasycznymi grami, takimi jak Bonk-a-Bon i Fazerblast. Będziesz potrzebować precyzji i szybkiego refleksu, aby uzyskać wysokie wyniki. Jeśli jesteś świetnym strzelcem z błyskawicznym refleksem, możesz żyć wystarczająco długo, aby je zobaczyć.

Nasz zespół ds. bezpieczeństwa i ochrony udzieli podstawowej pierwszej pomocy gościom, którzy nie czują się najlepiej. Niezależnie od tego, czy chodzi o małe poprawki, czy leczenie wścieklizny, musisz mieć to wszystko pod kontrolą. Fazbear Entertainment nie posiada niezbędnej licencji na przechowywanie jakichkolwiek środków uspokajających, więc bądź tak delikatny, jak to tylko możliwe podczas odcinania kończyn, ponieważ krzyki twojego pacjenta przyciągną niechcianą uwagę.

Wskocz za ladę w El Chips i zdobądź wymaganą federalnie kwotę na przygotowanie jedzenia w Pizzaplex. Chociaż trudno jest nie zastanawiać się, z czego zrobiony jest ser nacho, jeszcze trudniej jest nadążyć za niemal niekończącymi się kombinacjami możliwych zamówień podczas kolacji.

Pamiętaj, że boty S.T.A.F.F. obsługujące zamówienia nie muszą spać, jeść ani zatrzymywać się – nie rozpraszaj się, zastanawiając się, dlaczego jesteś jedynym pracownikiem…

Udaj się do stoiska z biletami i wybierz się na przejażdżkę kowbojską przygodą kapitana Foxy’ego. Podczas tej beztroskiej przejażdżki będziesz przemierzać stary Zachód jako rewolwerowiec poszukujący łupów. W przypadku awarii prosimy o zachowanie spokoju, podczas gdy personel znajdzie Twoją lokalizację. Mogłeś nieumyślnie zboczyć z kursu.

Jeśli brakuje ci strachu, zanurz się w świecie Five Nights at Freddy’s: Sister Location. Pomiędzy utrzymywaniem Funtime Freddy’ego zajętego naprawianiem wyłączników elektrycznych lub przetrwaniem klasycznej gry w biurze ochrony do 6:00 rano, ta ulubiona gra fanów ożywiona jest równie zabawna, co przerażająca. To doświadczenie pełne niestandardowej rozgrywki w rzeczywistości wirtualnej.

Dzięki unikalnym funkcjom zestawu słuchawkowego PlayStation VR 2 stworzyliśmy również bardziej wciągające wrażenia z horroru dzięki haptyce kontrolera, dźwiękowi 3D i wielu innym funkcjom. Huk w zestawie słuchawkowym został podłączony do naszych najbardziej przerażających momentów, dodając poziom fizyczności do jumpscare’ów, który wcześniej nie był możliwy.

Wreszcie, dzięki systemowi śledzenia wzroku PlayStation VR2, gracze będą mogli czytać w myślach wróżki Mystic Hippo. Minigra została stworzona wyłącznie dla PlayStation 5, w której gracze mogą zmierzyć się z jej starożytnymi mocami percepcji. Wybierz kartę, dowolną kartę, a ona spojrzy przez ciebie, aby zobaczyć, co to jest. Jeśli jesteś również dostrojony do zjawisk nadprzyrodzonych, możesz spróbować zablokować jej wzrok, ale ona również poprowadzi cię przez wszystko, co Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 ma do zaoferowania.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *