0

KRAFTON wytacza ciężkie działa w swojej nowej produkcji.

Twórcy PUBG, KRAFTON ujawnili nadchodzącą grę w stylu serii The Sims z fotorealistyczną grafiką wprowadzoną dzięki możliwościom silnika Unreal Engine 5.

Krafton ujawnił swój najnowszy projekt podczas szczytu G-Star 2023 w Busan w Korei Południowej. Symulator życia o nazwie InZoi oferuje rozgrywkę podobną do The Sims, ale wykorzystuje silnik Unreal Engine 5, aby zaprezentować znacznie bardziej realistyczną grafikę.

W InZoi gracze zarządzają życiem awatarów o nazwie InZois, podobnych do tytułowych postaci w The Sims. Mogą oni tworzyć relacje z innymi awatarami, mieć pracę i angażować się w inne działania. Oficjalny zwiastun pokazuje takie działania, jak praca w sklepie spożywczym, gaszenie pożarów, karaoke i wiele innych.

Gracze mogą również kontrolować środowisko, dostosowując budynki, zmieniając krajobraz miejski i zmieniając pogodę. Co więcej, kreator postaci zawiera ogromny wybór opcji fizycznych i odzieżowych. Mimo że InZoi pozostaje w fazie głębokiego rozwoju, Krafton zorganizował grywalne wersje demonstracyjne w trakcie G-Star i umożliwił influencerom publikowanie filmów z rozgrywki.

Premiera InZoi planowana jest na przyszły rok, ale Krafton nie ujawnił jeszcze, na jakich platformach i czy gra będzie darmowa, tak jak The Sims 4.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *