0

“Dreadwolf” to od teraz “The Veilguard”

Tak jak BioWare obiecało tak się stało. Zbliża się lato, więc otrzymaliśmy nowe informacje na temat kolejnej odsłony Dragon Age, która zmienia swój podtytuł z “Dreadwolf” na “The Veilguard”. Firma również poinformowała, że 11 czerwca o 17:00 otrzymamy pierwsze 15 minut rozgrywki z nowego Dragon Age.

Pełny komunikat od BioWare poniżej:

Lato zbliża się wielkimi krokami i zgodnie z obietnicą jesteśmy gotowi, by przedstawić aktualizację dotyczącą naszej wielkiej premiery. Chcielibyśmy zaprosić świat, aby dołączył do nas we wtorek, 11 czerwca, na oficjalne pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w kolejnym Dragon Age!

Po premierze Dragon Age: Inkwizycja studio otrzymało niesamowitą okazję do zbadania, przetestowania i zweryfikowania różnych koncepcji rozgrywki, gdy pracowaliśmy nad określeniem, jak może wyglądać kolejny Dragon Age. Przynieśliśmy na stół wszystko, co obejmowało nawet koncepcję rozgrywki wieloosobowej. Czas spędzony na eksperymentowaniu i iterowaniu stopniowo wiele nas nauczył. Ta praca i niesamowite wsparcie ze strony EA pomogły nam ponownie skupić się na tworzeniu niesamowitej gry dla jednego gracza, ze wszystkimi wyborami, postaciami i budowaniem świata, których można od nas oczekiwać.

W BioWare tworzymy światy pełne przygód, konfliktów i towarzystwa, w których to gracz znajduje się w centrum wydarzeń. Jak wiedzą fani naszej serii, każda gra Dragon Age dostarcza nową, niezależną historię. Osadzone w świecie Thedas, opowieści te odkrywają epickie miejsca i zagrożenia, zawsze rzucając cię w nowy konflikt. Każda gra wprowadza również nowego głównego bohatera – Strażnika, Hawke’a, Inkwizytora – którego możesz nazwać swoim własnym. W nowej grze możesz spodziewać się tego wszystkiego, a nawet więcej. Oczywiście, podobnie jak w przypadku wyjątkowego bohatera, gra Dragon Age nie byłaby grą bez niesamowitej obsady towarzyszy – prawda?

Każda z siedmiu unikalnych postaci, które tworzą twoich towarzyszy, będzie miała głęboką i wciągającą fabułę, w której decyzje, które podejmiesz, wpłyną na twoje relacje z nimi – a także na ich życie. Zbierzesz drużynę niezapomnianych bohaterów i stawisz czoła nowemu, przerażającemu zagrożeniu. Oczywiście Dread Wolf nadal odgrywa ważną rolę w tej opowieści, ale to ty i twoi towarzysze – a nie wrogowie – jesteście sercem tego nowego doświadczenia.

Tak więc, aby uchwycić, o co chodzi w tej grze, zmieniliśmy nazwę, ponieważ oryginalny tytuł nie pokazywał, jak mocno czujemy się z naszymi nowymi bohaterami, ich historiami i tym, jak będziesz musiał ich połączyć, aby uratować całe Thedas.
Z dumą przedstawiamy Dragon Age™: The Veilguard.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *