0

Yellow Brick Games zapowiada przygodową grę akcji fantasy Eternal Strands na PS5, Xbox Series i PC

Yellow Brick Games, niezależne studio założone przez twórcę Dragon Age Mike’a Laidlawa i weteranów z Ubisoftu w listopadzie 2020 roku, oficjalnie ogłosiło Eternal Strands, swoją samodzielnie wydawaną, trzecioosobową przygodową grę akcji fantasy, która pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series i PC za pośrednictwem Steam. Data premiery nie została podana.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Yellow Brick Games:

Wciel się w Brynn, młodą, ale nieustraszoną wojowniczkę, zdeterminowaną, by odzyskać dom dla swojego ludu w debiutanckiej przygodowej grze akcji fantasy od Yellow Brick Games, nowego niezależnego studia założonego przez weteranów branży.

Uzbrojona w potężne magiczne zdolności i arsenał magicznych broni, staw czoła wrogom, od humanoidalnych konstruktów po ogromne bestie. Wykorzystaj otoczenie i temperaturę na swoją korzyść w bitwach z różnorodnymi fantastycznymi stworzeniami, takimi jak ognisty oddech smoka przeciwko pokrytym lodem sługusom. Wspinaj się na każdą powierzchnię i wykorzystuj umiejętności tajemne do tworzenia nowych ścieżek. Eksploruj świat w poszukiwaniu zaginionych tajemnic Enklawy i rzuć wyzwanie gigantycznym tytanom na swojej drodze.

Główne cechy:

  • Świat jest twoją bronią – Sercem Eternal Strands jest nowy, rewolucyjny system interakcji w grze: rozprzestrzenianie się ciepła, zimne dreszcze i destrukcja w czasie rzeczywistym pozwalają na bezprecedensową reaktywność w walce. Ciskaj płonącymi pniami drzew w przeciwników za pomocą mocy telekinetycznych, przycinaj pobliskie drzewa, aby zablokować ogień przeciwników, lub kieruj surową siłą telekinetyczną, aby wyrywać głazy z ziemi.
  • Tkaczka Magii – Załóż Płaszcz, magiczną pelerynę, która przekształca surową magię w szalejący płomień, lodowaty lód i siłę telekinetyczną. Połącz swój rosnący wachlarz mocy z zaklętą bronią i zbroją stworzoną z zabitych wrogów, aby stworzyć niestandardowy wygląd i styl. Blokuj nadchodzące ataki ścianą magicznego lodu, miotaj falami płomieni z potężnego dwuręcznego ostrza lub zrzucaj wrogów z klifu z surową siłą.
  • Stań przeciwko gigantom – Zmierz się z gigantycznymi przeciwnikami i pokonaj ich dzięki połączeniu miecza, zaklęć i mobilności. Skacz i wspinaj się na ich masywne postacie, aby atakować pod różnymi kątami. Rozbijaj pancerze lub tnij w słabe punkty, aby osłabić ich ochronę. Użyj lodu, aby przygwoździć kończyny potężnego wroga, tajemnych płomieni, aby spalić jego futro, lub złap wystrzelone pociski i odwróć ich ataki w bitwach, które pozostawią ślady na ziemi.
  • Niestabilny klimat do opanowania – Zwiększ skuteczność swoich zdolności lodowych podczas gwałtownego zamarzania, aby otworzyć nowe ścieżki. Wykorzystaj falę upałów, aby wzniecić pożar i obserwuj, jak rozprzestrzenia się w kierunku wrogów, pochłaniając suche jak hubka drzewa i trawę wokół.
  • Świat bogaty w sekrety – Eksploruj dzicz, stolicę Dynevron i sekrety, które kryją się pod nią, ponieważ na każdą powierzchnię można się wspiąć. Magiczne zdolności mogą tworzyć mosty, palić bariery lub przenosić Brynn przez cały świat. System fizyki nowej generacji zachęca i nagradza kreatywność gracza zarówno podczas eksploracji, jak i walki. W miarę odkrywania tajemnic Enklawy można powracać do bazy, aby konsultować się z bogatą obsadą postaci. Każda z nich pragnie odkryć tajemnice tego, co stało się z zaginionym bastionem władzy i wiedzy.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *