0

Warner Bros Games i Player First Games ujawnili datę premiery po długiej przerwie.

Bezpłatna platformowa bijatyka MultiVersus zadebiutuje na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Steam 28 maja, ogłosili wydawca Warner Bros. Games i developer Player First Games.

Oficjalna premiera nastąpi po otwartych testach beta, które trwały od 26 lipca 2022 roku do 25 czerwca 2023 roku.

“Ciężko pracowaliśmy nad różnymi zmianami i aktualizacjami, aby zapewnić lepszą rozgrywkę” – powiedział reżyser gry MultiVersus i współzałożyciel Player First Games Tony Huynh w aktualizacji. “Podstawowym aspektem Multiversus jest bogata ilość kultowych postaci w grze, z wypełnionymi zabawą trybami rozgrywki osadzonymi na tle wyimaginowanych wszechświatów i środowisk. Z radością mogę więc powiedzieć, że dodamy do listy kilka naprawdę ekscytujących nowych osobowości, a także więcej etapów ze światów, których jeszcze nie odkryliśmy”.

“Przenieśliśmy się na silnik Unreal Engine 5, co poprawi oprawę wizualną gry i oświetlenie postaci. Innymi słowy, kanapki Kudłatego nigdy nie wyglądały lepiej. Przebudowaliśmy grę od podstaw, aby wspierać nasz nowy kod sieciowy i zapewnić spójną rozgrywkę online na światowym poziomie. Tak więc każde uderzenie, unik i uderzenie pałką będzie wykonywane z najwyższą precyzją. Wydajność gry będzie spójna bez względu na platformę, na której grasz. Pojawią się nowe ataki i mechaniki walki dla każdej postaci, dając graczom więcej możliwości ekspresji umiejętności. Szczerze mówiąc, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wymyślicie.

“Jedną z rzeczy, które z największą ekscytacją ogłaszamy, jest zupełnie nowy tryb PvE, który zaoferuje nowy sposób gry, poza rywalizacją PvP. Ten nowy tryb wprowadzi dodatkowe sposoby gry z unikalnymi nagrodami”.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *