0

Nowy trailer w klimatach lat 80 przedstawia pierwsze spojrzenie na nową strzelankę.

PlayFusion, studio z siedzibą w Cambridge, założone przez byłych liderów Jagex i weteranów RuneScape, z neonową, wybuchową wizją AAA, z dumą ogłasza swoją nową, gorączkową kreację dzięki drużynowej, taktycznej strzelance 3v3⁴ PVP Ascendant Infinity, pierwszej na świecie “strzelance adaptacyjnej”.

Ascendant Infinity wysyła graczy na plac zabaw retro sci-fi z lekceważącym tonem lat 80-tych. Na tym tle nadszedł czas, aby naprawdę “zagrać po swojemu”. Od decyzji taktycznych podejmowanych na bieżąco po praktycznie nieograniczone opcje dostosowywania dzięki w pełni modułowemu systemowi broni, każda sesja gry jest świeżą przygodą.

Akcja gry Ascendant Infinity toczy się w dynamicznie zmieniającym się, przepełnionym biopunkami świecie, utrzymanym w zabawnym klimacie lat 80-tych.

Niedawno odmrożeni po tysiącu lat spędzonych na lodzie gracze trafiają do świata, w którym wszystko wydaje się chcieć ich śmierci pięć minut temu. Przetrwali katastrofalne wydarzenie znane jako “Kaskada” dzięki dość sprytnej zaawansowanej bioinżynierii zaprojektowanej w celu “naprawienia wszystkiego”, podczas gdy oni odpoczywali. Rezultat – chaotyczny, wysoce wyewoluowany świat wypełniony ekscytującą przyrodą, stworzeniami i bandą rozmrożonych, zapakowanych w sprzęt ocalałych, i po prostu za mało dla wszystkich.

Rywalizacja odbywa się na dynamicznie zmieniającej się mapie, gdzie żadne dwa spotkania nie są takie same, a cztery trzyosobowe drużyny ścigają się, aby wydobyć cenne zasoby. Podczas gdy kule latają, a zmutowane dzikie zwierzęta sprawiają kłopoty, gracze muszą ogarnąć taktyczny chaos, aby przetrwać. Zastawiaj zasadzki, pędź na oślep do bitwy, albo zostań z tyłu i może wezwij nalot lub zalej tunele toksycznym gazem – to ty jesteś szefem!

Ascendant Infinity jest już dostępne do dodania do listy życzeń na Steam i Epic Games Store. Dowiedz się więcej na oficjalnym Discordzie gry i nie zapomnij zarejestrować się, aby uzyskać ekskluzywne korzyści i zamknięty dostęp do wersji beta na stronie www.ascendant.com.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *