0

Gra zapremieruje w październiku.

Wydawca SEGA i developer Creative Assembly zapowiedzieli Total War: PHARAOH, najnowszą odsłonę serii wielkich strategii na PC. Premiera gry odbędzie się w październiku za pośrednictwem Steam i Epic Games Store.

Gdy wielcy powstają, najwięksi upadają.

W Total War: PHARAOH, najnowszej odsłonie wielokrotnie nagradzanej serii wielkich strategii, zanurz się w starożytnym Egipcie u szczytu jego potęgi i doświadcz dramatycznych wydarzeń, które grożą jego zniszczeniem. Dzięki dynamicznym bitwom w czasie rzeczywistym i niesamowitemu turowemu zarządzaniu imperium, czy możesz wznieść się ponad przeciwników, aby zostać ostatnim wielkim faraonem Egiptu i przeciwstawić się upadkowi kultowej cywilizacji?

Gdy zbliża się koniec wielkiego faraona Merneptaha, lud Egiptu woła o nowego przywódcę. Wielu pragnie władzy tronu, ale droga do zostania faraonem jest niebezpieczna. Odkryj zapierające dech w piersiach odtworzenie upadku epoki brązu, walcząc z chaosem społecznym, stawiając czoła klęskom żywiołowym i walcząc o ochronę swojego ludu przed falami najeźdźców.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *