0

Premiera na Nintendo Switch już w czerwcu.

Farmerska gra przygodowa Everdream Valley pojawi się na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC za pośrednictwem Steam 30 maja, a następnie na Switchu w czerwcu, ogłosili wydawca Untold Tales i developer Mooneaters.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Untold Tales:

Szkoła się skończyła, a ty spędzasz lato w Everdream Valley na osobliwej farmie swoich dziadków. Doświadczaj dzikiej przyrody, przygód i odrobiny magii każdego dnia. Cofnij się do czasów niewinności, w których takie rzeczy jak praca, obowiązki czy związki były ostatnią rzeczą, o której myślałeś.

Przywróć życie i urok farmie

To małe gospodarstwo wymaga wiele uwagi. Różnorodne owoce i warzywa do uprawy oraz ogromna kolekcja zwierząt do hodowli. Chroń swoje uprawy, dbaj o zadowolenie zwierząt i zbieraj zasoby, aby naprawiać i rozbudowywać swoją farmę. Eksploruj otwarty świat i dowiedz się, co sprawia, że w nocy śnią ci się magiczne sny.

Stwórz raj dla zwierząt

Everdream Valley ma bardzo niewielu ludzi zakłócających spokój, więc zwierzęta dobrze się tu rozwijają. Świnie, krowy, kury, kaczki, kozy, alpaki, konie, owce, pszczoły, dziki, sroki, bobry, żubry, gęsi, jelenie, żaby, chrząszcze, motyle, ważki, wilki, myszy, ślimaki, ryby i wiele więcej! Każdy z nich ma unikalny wpływ na twoją farmę.

Najlepszy z puszystych pomocników

U twego boku zawsze będzie twój pies. Wybieraj spośród 13 różnych ras i trenuj je, aby pomagały w pasterstwie, tropieniu, znajdowaniu skarbów i nie tylko. Jest też kot. Przekonaj go do siebie, a może zrobi coś dla ciebie w zamian. To zależy tylko od niego.

Magia pojawia się nocą

W nocy magia doliny wychodzi na zewnątrz, a twoje sny pozwalają ci stać się jednym z wielu zwierząt na farmie poprzez unikalne mini-gry. Każda z nich ma swoją specjalną nagrodę lub wpływ na farmę następnego dnia.

Relaksująca piaskownica przygód

Letnie dni w dolinie to nie tylko opieka nad farmą. Jest o wiele więcej do zrobienia! Spędzaj noce na kempingu, buduj domki na drzewie, łap i zbieraj owady, łów ryby, kupuj nowe ubrania, gotuj, rób zdjęcia, buduj meble, szukaj skarbów. Każda przygoda daje ci coś, co pomoże ci jeszcze bardziej rozwinąć farmę.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *