0

Premiera w tym roku.

Wydawcy Thunderful Games i Headup Games oraz developer Team Meat zapowiedzieli grę logiczną Super Meat Boy match-four Dr. Fetus’ Mean Meat Machine na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC (Steam, Epic Games Store, GOG). Jej premiera nastąpi w 2023 roku.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem wydawców:

Dr. Fetus’ Mean Meat Machine to doskonałe połączenie klasycznej gry logicznej i hardcorowych elementów platformowych, z których słynie Super Meat Boy. Wytycz sobie drogę przez piękne, ręcznie wykonane światy i ponad 100 poziomów logicznych, wypełnionych kreatywnymi pułapkami i zagrożeniami. Na końcu każdego świata przygotuj się na makabryczną walkę z bossem, która zapewni ci ostateczne wyzwanie.

Wytycz sobie drogę przez znane z Super Meat Boy i Super Meat Boy Forever lokacje, takie jak malowniczy las, szpital i fabryka soli, w świeżym formacie inspirowanym klasycznymi grami logicznymi. Jednak w Mean Meat Machine Dr. Fetusa dopasowanie co najmniej 4 klonów tego samego rodzaju i tworzenie niesamowitych combosów to nie wszystko – będziesz musiał także unikać śmiertelnych zagrożeń i pułapek, takich jak brzeszczoty, rakiety i wahadła. To obłąkana i hardkorowa odmiana klasycznej formuły układanki, którą znasz i kochasz!

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *