Splash Damage, Sacriel i shroud zapowiadają “otwartą grę survivalową AAA” Project Astrid

Splash Damage, Sacriel i shroud zapowiadają “otwartą grę survivalową AAA” Project Astrid

6 wyświetleń
0

Obecnie w pre-produkcji.

Splash Damage, we współpracy ze streamerami Sacriel i shroud, zapowiedziało Project Astrid, “otwartą grę AAA o przetrwaniu w otwartym świecie”, będącą obecnie w pre-produkcji. Platformy i data premiery nie zostały ogłoszone.

Poniżej znajdziecie komentarze każdej ze stron.

Lance Winter, dyrektor kreatywny – Splash Damage

“Sacriel i shroud są podstawowymi członkami naszego zespołu deweloperskiego. Przynoszą ze sobą unikalne i świeże spojrzenie. Nie tylko to, ale dostarczają nam zupełnie nowych spostrzeżeń na temat tego, czego fani i twórcy faktycznie oczekują od swoich doświadczeń z grą. Nikt nie zna tego gatunku lepiej niż oni”.

Richard Jolly, CEO – Splash Damage

“Założone przez przyjaciół, którzy poznali się w sieciowym player-versus-player, Splash Damage od ponad 20 lat pasjonuje się tworzeniem niezapomnianych doświadczeń multiplayer. Projekt Astrid jest kulminacją tej pasji, zrodzoną w wyniku współpracy z dwoma bliskimi przyjaciółmi, którzy są również niezwykle szanowanymi ekspertami w naszej branży. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z naszymi fanami czymś świeżym, ponieważ robimy odważny krok naprzód i tworzymy grę, która jest naprawdę inna od wszystkiego, co zrobiliśmy wcześniej.”

Dave Miller, Head of Publishing – Splash Damage

“Współpraca z Sacriel i shroud dała nam wyjątkową okazję. Ta nowa era Splash Damage polega na robieniu rzeczy inaczej, ale także na posiadaniu całego procesu; od koncepcji do publikacji. Sprowadzenie chłopaków na samym początku procesu pozwala nam wykorzystać ich wiedzę i doświadczenie, współpracując z nimi, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego w gatunku.”

Chris “Sacriel” Ball

“To jest spełnienie marzeń. Mike i ja wyobrażaliśmy sobie świat, w którym pomagamy budować grę, którą uwielbiają streamerzy i gracze. Możliwość realizacji z tak cenionym i doświadczonym zespołem jak Splash Damage to zaszczyt. W naszej dotychczasowej współpracy jest dla nas jasne, że jesteśmy naprawdę częścią zespołu i że mamy dobrą pozycję, aby pomóc w urzeczywistnieniu tego marzenia.”

Mike “shroud” Grzesiek

“Ten projekt znaczy dla mnie wszystko. Chris i ja dopracowaliśmy wizję tego, co będzie następne w gatunku survival i wraz ze Splash Damage wyruszamy, aby to zbudować. Chcemy zbudować najlepszą grę survivalową w historii, a z mózgiem Sacriela i ekipą Splash Damage wiem, że możemy to zrobić.”

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *