0

“Świat i gra zbudowane będą od podstaw, aby bawić graczy i rozwijać się przez wiele lat”.

Studio IO Interactive pracuje nad grą fantasy online opartą na nowym IP, poinformował developer.

Firma zatrudnia obecnie pracowników na różnych stanowiskach do pracy nad projektem, w tym starszego projektanta walki, starszego animatora rozgrywki, starszego producenta gry, głównego animatora rozgrywki i starszego kierownika projektu.

Szczegóły poniżej.

Minęła już dekada odkąd po raz pierwszy wyobraziliśmy sobie stworzenie nowego “Świata Zabójstw” dla naszych gier HITMAN. Siedem lat temu uruchomiliśmy ten świat w powijakach i pielęgnowaliśmy go, aby rozrósł się do trzech pełnych gier, ekscytujących nowych trybów gry, wielu dodatkowych lokacji i dodatkowych celów. Co ważniejsze, pozwoliło nam to zbudować więź z naszą społecznością, która od tamtej pory nas wspiera. Przeszliśmy od silnej wizji, przez wiele nieprzewidzianych wydarzeń, do ciągle rozwijającego się świata z wolnością podejścia w jego rdzeniu, który mamy dzisiaj.

Teraz dzielimy się z Wami wszystkimi, że rozpoczynamy nową przygodę! Taką, która poszerza naszą kreatywność, nasze możliwości i w pewnym sensie naszą tożsamość. Budujemy nowy świat, nową własność intelektualną – internetową grę fantasy RPG. Świat i gra zbudowane od podstaw, aby bawić graczy i rozwijać się przez wiele lat. Czujemy się znajomo, ale jednocześnie IO Interactive wyrusza w podróż niepodobną do tej, którą odbyliśmy wcześniej.

Dla wielu osób ta podróż jest również głęboko osobista, która rozpoczęła się na długo przed tym, jak zaczęliśmy robić gry dla pieniędzy – a zaczęła się od gatunku fantasy. Od książek z gatunku Fighting Fantasy, które zmuszały cię do wyboru własnej drogi, w pojedynkę, przeciwko czarodziejom, jaszczurkom i królom złodziei. Do wspólnoty, koleżeństwa, agonii i rozkoszy, które można znaleźć wokół blatu. Dla niektórych oznaczało to przyjęcie roli mistrza gry: Część opowiadacza, część przeciwnika SI, część przewodnika, część złoczyńcy. Dla wszystkich wokół stołu oznaczało to kreatywność, wyobraźnię, wspólne budowanie świata i wspólny cel w tworzeniu wspaniałych doświadczeń z gry.

Ta idea – że zróżnicowana grupa osób o różnych umiejętnościach i mocnych stronach może pracować razem i stać się czymś więcej niż sumą swoich części – jest tym, co nas inspiruje. Inspiruje świat fantasy, który budujemy – i inspiruje sposób, w jaki go budujemy”. IO Interactive obejmuje obecnie wiele różnych studiów, od Kopenhagi i Malmo na północy po ciepłą Barcelonę na południu. Wszystkie studia biorą udział w tworzeniu wszystkich naszych gier, łącznie z tym nowym przedsięwzięciem. Ludzie z całego świata o różnych osobowościach i umiejętnościach spotykają się, aby stworzyć nowy początek.

To dopiero początek naszej podróży do nowego świata, który tworzymy. Mamy nadzieję, że poczujecie ciepło, niebezpieczeństwo, wspólnotę i serce, które w to wkładamy… A jeśli tak, będziemy zaszczyceni, jeśli do nas dołączycie.

Obejrzyjcie serię wprowadzeń deweloperów “Meet the Team” poniżej.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *