‘Survivor-like auto-shooter’ Deep Rock Galactic: Survivor zapowiedziany na PC

‘Survivor-like auto-shooter’ Deep Rock Galactic: Survivor zapowiedziany na PC

36 wyświetleń
0

Start Early Access planowany na 2023 rok.

Ghost Ship Publishing i developer Funday Games zapowiedzieli jednoosobową autostrzelankę typu survivor – Deep Rock Galactic: Survivor na PC. Premiera w Early Access poprzez Steam w 2023 roku.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Ghost Ship:

Witamy, Górniku.

Deep Rock Galactic: Survivor to automatyczna strzelanka dla jednego gracza, typu survivor. Posługuj się pełnym arsenałem Deep Rock Galactic, stawiaj czoła hordom zabójczych obcych, wydobywaj bogactwa i odblokuj potężne ulepszenia. Jeden karzeł przeciwko całej planecie Hoxxes!

Odwrócony bullet hell, z górnictwem

Zabijaj robaki, ulepszaj swój sprzęt i zagłębiaj się coraz bardziej w śmiertelne jaskinie Hoxxes. Zbieraj i montuj niszczycielski arsenał broni, rozpętuj piekło na fali obcych potworów w szybkiej i frenetycznej walce i tuneluj drogę, aby zebrać cenne bogactwa z głębi ścian jaskini. Każda misja jest wyjątkowa, wykorzystując proceduralne generowanie jaskiń i fal wrogów, tak jak to znacie z Deep Rock Galactic.

Wybieraj misje, które chcesz wykonać podczas kopania w głąb ziemi

Zanurz się głęboko, górniku! Kiedy kapsuła zrzutowa uwolni cię w opresyjnej ciemności, jesteś zdany na siebie. Wypełnij cele misji wyznaczone przez Kompanię i wróć do Zrzutni na czas, aby spróbować szczęścia w jeszcze bardziej zabójczych i lukratywnych spotkaniach. Wybieraj drogę przez coraz trudniejsze misje, rosnąc w siłę, aby przetrwać do samego końca zadania i w końcu zostać wydobytym wraz ze swoim pokaźnym workiem łupów.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *