0

Pojawiły się nowe ciekawe informacje na temat nowej gry od Kojimy.

Twórca takich gier jak Metal Gear Solid i Death Stranding pracuje nad nowym tytułem, który obecnie nosi nazwę “Overdose”.

Wczesny materiał, który został wysłany do Toma Hendersona, zdaje się pokazywać Mamę z Death Stranding w niebieskiej sukience. Gra nie wygląda jednak na Death Stranding 2, a jedynie przedstawia aktorkę, która wcieliła się w postać Mamy, Margaret Quelley.

Na filmie widać, jak bohaterka idzie przez ciemne korytarze z latarką w perspektywie trzeciej osoby, ale sugeruje się, że gra może być rozgrywana także w pierwszej osobie. Na końcu materiału filmowego pojawia się napis “GAMEOVER”, a następnie “A Hideo Kojima Game”… “OVERDOSE”.

Poprzednio Jeff Grubb poinformował, że Kojima prowadzi rozmowy z Xboxem, aby ten wydał jego kolejną grę. Choć nie udało się jeszcze zweryfikować, czy umowa została sfinalizowana, wydaje się, że wkrótce coś zostanie ogłoszone. W końcu w zeszłym tygodniu pojawiło się zdjęcie, na którym Hideo Kojima rozmawia z twórcą Summer Games Fest, Geoffem Keighleyem.

Niezależnie od tego, czym okaże się gra, wygląda na to, że będzie to horror, o którym wcześniej krążyły plotki. Trzymamy więc kciuki, że zobaczymy grę w tym tygodniu, albo na Summer Games Fest, albo na pokazie Xboxa i Bethesdy.

Źródło: Tom Henderson

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *