0

iRacing oraz Original Fire Games tworzą nową grę dla casualowych graczy.

Nadchodzi nowa arcade gra wyścigowa od iRacing. Firma ogłosiła nowe partnerstwo z Original Fire Games w celu opracowania i opublikowania “gry wyścigowej skierowanej na szerszy rynek wyścigów casualowych”.

Poniżej pełny komunikat od iRacing:

iRacing i Original Fire Games mają przyjemność ogłosić nowe partnerstwo w celu opracowania i opublikowania gry wyścigowej skierowanej na szerszy rynek wyścigów casualowych. Plan zakłada wydanie nowej gry, obecnie noszącej roboczy tytuł iRacing Arcade, z iRacing jako wydawcą w 2025 roku na PC i konsole. Nowa gra będzie opierać się na infrastrukturze Circuit Superstars, obecnej wersji Original Fire Games, aby stworzyć zupełnie nowy produkt, który przeniesie i tak już zabawne wrażenia z jazdy na wyższy poziom.

“iRacing od dawna był zainteresowany ekspansją na inne nisze na rynku gier wyścigowych i cieszymy się, że możemy to zrobić z Original Fire Games” – powiedział prezes iRacing Tony Gardner. “Mamy wiele szacunku dla tego, co zrobili z Circuit Superstars, ponieważ wielu członków naszego zespołu grało w tę grę i pokochało ją. Ich istniejąca gra jest zabawna, bardzo wysokiej jakości, a jazda jest świetna, czyli trzy rzeczy, na które kładziemy nacisk we wszystkich naszych grach. Współpraca z nimi jest dla nas idealną okazją do wejścia w tę przestrzeń z mocnymi podstawami, na których możemy budować. Gry takie jak te kultywują nowych entuzjastów wyścigów, którzy ostatecznie stają się następną generacją symulatorów wyścigów i przyszłą bazą graczy dla naszych symulacji. Nie możemy się doczekać, aż gracze dostaną w swoje ręce ten zupełnie nowy, gotowy produkt”.

“Original Fire Games jest bardzo podekscytowane współpracą z iRacing, aby zapewnić fanom sportów motorowych nową grę w 2025 roku” – powiedziała Carolina Mastretta, współzałożycielka i dyrektor studia w Original Fire Games. “To, co stworzyliśmy z Circuit Superstars, pokazało nam, że istnieje głód zręcznościowych wyścigów, które są wierne sportom motorowym. Jako lider branży wyścigów symulacyjnych od prawie dwóch dekad, iRacing posiada talent, wiedzę i technologię, które mogą pomóc nam katalizować potencjał fundamentów, które zbudowaliśmy do tej pory. iRacing z powodzeniem wkracza w nowe gatunki wyścigów i dostrzegł potencjał naszego debiutanckiego tytułu. Ta konwergencja naszych dwóch firm stanowi fantastyczną okazję do stworzenia naszej najlepszej jak dotąd gry”.

Prace nad nową grą będą prowadzone przez zespół Original Fire Games, a iRacing będzie wspierać rozwój i projektowanie, dzieląc się doświadczeniem i technologią. Gra będzie oferować bardziej dogłębne wrażenia, w tym tryb kariery i inne zróżnicowane oferty wyścigowe w pakiecie skierowanym do kierowców wyścigowych w każdym wieku. Poprzednie produkty Original Fire Games, w tym Circuit Superstars, nie zostaną przejęte przez iRacing w ramach partnerstwa.

Nowy produkt będzie najnowszym pod parasolem wydawniczym iRacing, który obejmuje podstawowy produkt symulacyjny iRacing na PC; World of Outlaws: Dirt Racing, której kontynuacja ukaże się we wrześniu 2024 roku; zupełnie nową, wyczekiwaną grę NASCAR, która ukaże się w 2025 roku; oraz ExoCross, ekscytującą, futurystyczną grę wyścigową off-road, której premiera zaplanowana jest na lipiec 2024 roku na PC, Xbox i PlayStation.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *