0

Byli developerzy League of Legends ujawniają nowy tytuł dla Project Loki.

Jak ogłosił deweloper Theorycraft Games, gra Project Loki, oparta na rywalizacji drużynowej w trybie battle royale, nosi oficjalny tytuł SUPERVIVE, a otwarta beta planowana jest na koniec 2024 roku. Od 27 czerwca do 4 lipca trwać będą również publiczne testy gry, do których rejestracja dostępna jest tutaj.

“Opuściliśmy bezpieczne miejsca pracy AAA i założyliśmy Theorycraft, aby postawić na siebie, sprawdzić, czy możemy stworzyć najlepsze gry na świecie i rozwijać się w nowy sposób – na otwartej przestrzeni z prawdziwymi graczami od pierwszego dnia” – powiedział dyrektor generalny Theorycraft Joe Tung w komunikacie prasowym. “Dotarcie do tego punktu było szaloną podróżą i jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować SUPERVIVE jako nasz debiutancki tytuł. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszej istniejącej społeczności i bardzo podekscytowani, że możemy powitać nowych graczy!”.

SUPERVIVE to darmowa, oparta na walce drużynowej gra typu battle royale. Podczas jednej sesji w SUPERVIVE gracze łączą się w czteroosobowe grupy i zanurzają się w ogromnym świecie na niebie, aby zostać ostatnią drużyną, gdy przestrzeń gry zmniejsza się z powodu zbliżającej się śmiercionośnej burzy.

Aby wygrać, twój oddział spadnie na rozległą mapę, aby zabijać potwory i realizować różnorodne cele mapy. Dzięki temu będziesz zdobywać kolejne poziomy, rzadkie moce i wyposażenie, które możesz wykorzystać do pokonania wrogich drużyn. Po drodze znajdziesz unikalne moce i wyposażenie, wymyślisz szalone strategie i pokonasz inne drużyny w rozległej, swobodnej walce.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *