0

Gra pojawi się na wszystkich obecnych platformach w 4K i 60 fps.

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition pojawi się na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC – 25 czerwca, ogłosił Ubisoft.

Przenieś się do cudownego świata Hillys jako reporterka Jade, aby zbadać tajemnicze ataki kosmitów DomZ wraz z barwnymi postaciami, takimi jak jej przybrany wujek Pey’j czy dzielny Double H.

Rozpocznij tę epicką przygodę w rozdzielczości do 4K, 60 klatkach na sekundę, z ulepszoną grafiką, sterowaniem i dźwiękiem, a także zupełnie nowymi funkcjami automatycznego zapisu i cross-save.

Ciesz się nowymi ekskluzywnymi nagrodami podczas eksploracji planety i odkryj więcej o przeszłości Jade w nowym poszukiwaniu skarbów w całym Hillys.

Sprawdź swoje umiejętności dzięki nowemu trybowi speedrun i zaktualizowanym osiągnięciom, a także dowiedz się więcej o rozwoju gry i jej sekretach w galerii rocznicowej!

Uzbrojona w dai-jo i wierny aparat fotograficzny, przygoda Jade pozwoli ci swobodnie eksplorować Hillys, walczyć z dużymi i małymi stworzeniami, infiltrować niebezpieczne obszary, rozwiązywać enigmatyczne zagadki, grać we wciągające minigry, ścigać się z najlepszymi pilotami poduszkowców i robić zdjęcia całego doświadczenia.

Przygotuj się na pionierskie połączenie gry akcji i emocjonujących przerywników filmowych!

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *