0

Supergiant Games zaskoczyło dużą niespodzianką!

Firma Supergiant Games zapowiedziała, że gra Hades II wystartowała w programie Wczesnego Dostepu na Steam i Epic Games Store. Twórcy planują rozwijać grę na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Oto opis produkcji za pośrednictwem Supergiant Games:

Pierwszy w historii sequel od Supergiant Games opiera się na najlepszych aspektach oryginalnego, przypominającego boga łotrzyka dungeon crawlera w zupełnie nowym, pełnym akcji, nieskończenie powtarzalnym doświadczeniu zakorzenionym w Podziemiach greckiego mitu i jego głębokich powiązaniach z początkiem czarów.

BITWA POZA PODZIEMIEM
Jako nieśmiertelna księżniczka Podziemi, będziesz eksplorować większy, głębszy mityczny świat, pokonując siły Tytana Czasu z pełną mocą Olimpu za tobą, w rozległej historii, która nieustannie rozwija się poprzez każde twoje niepowodzenie i osiągnięcie.

MISTRZOWSKIE CZARY I MROCZNA MAGIA
Nasyć swoją legendarną broń Nocy starożytną magią, aby nikt nie stanął ci na drodze. Stań się jeszcze silniejszy dzięki potężnym dobrodziejstwom od kilkunastu bogów olimpijskich, od Apolla po Zeusa. Istnieją niemal nieograniczone sposoby rozwijania swoich umiejętności.

MIESZAJ SIĘ Z BOGAMI, DUCHAMI I POTWORAMI
Poznaj dziesiątki w pełni udźwiękowionych postaci, w tym wiele nowych twarzy i starych znajomych. Zbliż się do nich dzięki różnorodnym nowym interakcjom i doświadcz niezliczonych unikalnych wydarzeń fabularnych w zależności od tego, jak rozwija się twoja podróż.

KAŻDY BIEG TO OSOBNA PRZYGODA
Nowe lokacje, wyzwania, systemy ulepszeń i niespodzianki czekają, gdy zagłębisz się w ciągle zmieniający się Underworld. Odkryj tajemnice Ołtarza Arcana, oswajaj wiedźmińskie chowańce i zbieraj odczynniki za pomocą Narzędzi Niewidzialnego, aby zbliżyć się do celu.

ZALETY NIEŚMIERTELNOŚCI
Dzięki różnorodnym stałym ulepszeniom i powrotowi trybu boga, nie musisz być bogiem, aby doświadczyć tego, co ma do zaoferowania Hades II. Ale jeśli nim jesteś, możesz stawić czoła eskalującym wyzwaniom, aby zdobyć większe nagrody i udowodnić, jak naprawdę jesteś boski.

CHARAKTERYSTYCZNY STYL SUPERGIANT
Bogata, klimatyczna prezentacja i fabuła połączona z responsywną akcją to znak rozpoznawczy tytułów Supergiant. Nowe, ręcznie malowane środowiska, jeszcze płynniejsze postacie 3D w czasie rzeczywistym i elektryzująca oryginalna ścieżka dźwiękowa sprawiają, że ten mityczny świat tętni życiem.

STWORZONY DLA WCZESNEGO DOSTĘPU
Oryginalny Hades został zaprojektowany od podstaw z myślą o wczesnym dostępie i tak samo jest w przypadku Hades II. Opinie graczy pomogą ukształtować szereg głównych aktualizacji, które wprowadzą nowe funkcje, postacie, środowiska i nie tylko, w miarę zbliżania się do ukończenia gry.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *