0

Saber Interactive ogłasza MudRunnera VR!

Saber Interactive zapowiedziało grę MudRunner VR, która wkrótce pojawi się w Meta Quest 3, Meta Quest 2 i Meta Quest Pro. Stworzona i wydana przez Saber gra MudRunner VR to najlepsze motoryzacyjne doświadczenie off-roadowe w nowej odsłonie VR. Wskocz na fotel kierowcy i przejmij kontrolę nad szeregiem niesamowitych pojazdów terenowych podczas śmiałej przygody w ekstremalnych krajobrazach, mając do dyspozycji tylko mapę, sprzęt i spryt.

Kieruj ośmioma potężnymi pojazdami terenowymi, z których każdy ma własną charakterystykę i dołączany sprzęt, podczas eksploracji ogromnych środowisk z całkowitym zanurzeniem w trybie fabularnym i trybie gry swobodnej. Ukończ kombinację celów i dostaw, znosząc ekstremalne warunki w dzikich, nieokiełznanych krajobrazach. Pokonuj błotnisty teren, rwące rzeki i inne przeszkody, które realistycznie reagują na ciężar i ruch pojazdu. Niech nic nie stanie ci na drodze!

Idealny zarówno dla wieloletnich fanów serii, jak i nowicjuszy, MudRunner VR oddaje klasyczne doświadczenie MudRunner w nowej przygodzie zaprojektowanej specjalnie dla Meta Quest. Pojazdy, misje, mapy i fizyka zapewniają wciągające wrażenia z pierwszej osoby w VR, z nowymi modelami 3D ciężarówek i otoczenia. Gracze mogą wchodzić w interakcje z różnymi elementami w kokpicie, a nawet wyjść na zewnątrz, aby podłączyć wyciągarkę, zatankować paliwo i nie tylko.

Główne cechy

  • Najlepsze wrażenia z jazdy terenowej w VR: Ciesz się klasycznym doświadczeniem MudRunner z niezrównanym wrażeniem i immersją VR w Meta Quest.
  • Opanuj osiem potężnych pojazdów terenowych: Zasiądź za kierownicą ośmiu wyjątkowych, ciężkich pojazdów, z których każdy ma swoje własne atrybuty i wyposażenie, a także kosmetyczne wariacje.
  • Eksploruj rozległe, nieokiełznane środowiska: Przemierzaj ogromne krajobrazy piaskownicy, walcząc z najtrudniejszym terenem i siłami natury.
  • Pokonaj ekstremalne warunki i wykonaj zadanie: Realizuj różne niebezpieczne cele i dostawy, walcząc z najbardziej niebezpiecznymi zagrożeniami w dziczy.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *