0

Marvel Games i NetEase ujawnili hero shooter z postaciami Marvela!

Marvel Rivals, Free2Play 6vs6 gra akcji oparta na postaciach z uniwersum Marvela, została ujawniona, ogłosił developer NetEase Games i wydawca Marvel Games. Testy alpha rozpoczną się w maju na Steam i Epic Games Store.

W Marvel Rivals gracze będą zbierać Avengers, X-Men, Guardians of the Galaxy oraz pstrokatą załogę bohaterów i złoczyńców z całego multiwersum Marvela. W momencie premiery w grze pojawi się 16 postaci, w tym Czarna Pantera, Storm i Magneto, a developer NetEase obiecuje nowych bohaterów z każdą sezonową aktualizacją. Pełną listę postaci można sprawdzić tutaj.

Gra jest w produkcji na PC oraz w przyszłości konsole, będzie darmowa i będzie zawierać zniszczalne środowiska, które gracze mogą wykorzystać do zmiany pola bitwy na swoją korzyść. Postacie będą miały specjalne ruchy i ultimate ataki, jak w każdym hero shooterze. Ale najciekawszym elementem Rivals są umiejętności zespołowe. W Rivals dwaj bohaterowie mogą się połączyć, łącząc swoje moce, aby wyzwolić niszczycielski atak w duecie. W zwiastunie Hulk może użyć swoich mocy promienia gamma, aby naładować laserowe ataki Iron Mana. Rocket Raccoon może jeździć na Groocie, tak jak robią to w filmach. Hero shootery zawsze potrzebują tego jednego specjalnego elementu, który je wyróżnia.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *