0

Nowa gra od Amy Hennig, reżyserki serii Uncharted wrzuci nas w konflikt 2 wojny światowej w uniwersum Marvela.

Marvel 1943: Rise of Hydra, przygodowa gra akcji oparta na narracji zespołu Marvela od Skydance New Media, zadebiutuje w 2025 roku, ogłosił developer Skydance New Media. Platformy nie zostały ogłoszone.

Oto streszczenie fabuły:

W chaosie wojny zderzają się światy. Kapitan Ameryka i Azzuri, Czarna Pantera z lat czterdziestych XX wieku, muszą przezwyciężyć dzielące ich różnice i zawrzeć niełatwy sojusz, aby stawić czoła wspólnemu wrogowi. Walcząc u boku Gabriela Jonesa z Wyjących Komandosów i Nanali, wakandyjskiego szpiega osadzonego w okupowanym Paryżu, muszą połączyć siły, aby powstrzymać złowrogi spisek, który grozi przekształceniem spustoszenia II wojny światowej w ostateczny wzrost Hydry.

Najnowsze szczegóły poniżej.

Nowy zwiastun daje fanom wgląd w oryginalną historię, która zabiera graczy na przygodę z czasów II wojny światowej z zespołem czterech bohaterów, którymi można grać w różnych momentach gry.

W miarę rozwoju narracji w grze gracze wcielą się w cztery główne postacie: młodego Steve’a Rogersa, znanego również jako Kapitan Ameryka; Azzuriego, dziadka T’Challi i Czarnej Pantery z czasów II wojny światowej; Gabriela Jonesa, żołnierza Stanów Zjednoczonych i członka Wyjących Komandosów; oraz Nanali, wakandyjskiego szpiega osadzonego w okupowanym Paryżu.

Nowy zwiastun fabularny został ujawniony podczas przemówienia Epic Games State of Unreal 20 marca 2024 r., podczas którego Skydance New Media i Epic Games ogłosiły trwającą współpracę w celu zapewnienia najnowocześniejszej oprawy wizualnej w Marvel 1943: Rise of Hydra. Prezentując najnowsze funkcje silnika Unreal Engine 5.4 firmy Epic, Skydance New Media zaprezentowało zwiastun, a także specjalną zapowiedź kluczowej sceny między Kapitanem Ameryką a Czarną Panterą w okupowanym Paryżu.

Wraz z premierą gry w 2025 roku, gracze mogą spodziewać się ekscytującej rozgrywki inspirowanej przełomowymi komiksami, filmami i serialami telewizyjnymi Marvela. Marvel 1943: Rise of Hydra oddaje akcję, emocje i przygody, które zachwycają fanów od dziesięcioleci. Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *