0

Zawiera podstawową grę i zawartość do pobrania “Iki Island”.

Wydawca Sony Interactive Entertainment i developer Sucker Punch Productions wydadzą Ghost of Tsushima: Director’s Cut na PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store 16 maja 2024 roku, ogłosiły firmy.

Oto przegląd Director’s Cut od Sony Interactive Entertainment:

Nadciąga burza. Wejdź do pełnej wersji Ghost of Tsushima DIRECTOR’S CUT na PC; wytycz własną ścieżkę w tej przygodowej grze akcji z otwartym światem i odkryj ukryte w nim cuda. Dostarczone przez Sucker Punch Productions, Nixxes Software i PlayStation Studios.

Po raz pierwszy na PC zagraj w podróż Jina Sakai i odkryj pełne doświadczenie Ghost of Tsushima w wersji reżyserskiej.

Pod koniec XIII wieku imperium mongolskie spustoszyło całe narody podczas swojej kampanii podboju Wschodu. Wyspa Tsushima jest wszystkim, co stoi między kontynentalną Japonią a potężną flotą inwazyjną Mongołów dowodzoną przez bezwzględnego i przebiegłego generała Khotun Khana.

Podczas gdy wyspa płonie w wyniku pierwszej fali mongolskiego ataku, odważny samurajski wojownik Jin Sakai jest zdecydowany. Jako jeden z ostatnich ocalałych członków swojego klanu, Jin jest zdecydowany zrobić wszystko, za wszelką cenę, aby chronić swój lud i odzyskać swój dom. Musi odłożyć na bok tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby wytyczyć nową ścieżkę, ścieżkę Ducha, i prowadzić niekonwencjonalną wojnę o wolność Tsushimy.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *