0

Xbox wytoczył ciężkie działa.

Jak wspomniane w tytule, cztery tytuły od Xbox Game Studios są w drodze na konsole Nintendo oraz PlayStation!

Więcej informacji możecie uzyskać w komunikacie od Matta Booty’iego, szefa Xbox Game Studios:

W Xbox staramy się tworzyć gry, które inspirują, bawią i łączą graczy z całego świata. Jako wydawca i platforma staramy się wychodzić naprzeciw graczom tam, gdzie się znajdują, oferując więcej gier, większej liczbie osób i na większej liczbie urządzeń. A w centrum wszystkiego, co robimy, są nasi gracze i tętniące życiem społeczności, które budują wokół gier, które kochają.

Dziś ogłaszamy, że cztery ulubione przez fanów gry na konsolę Xbox pojawią się tej wiosny na Nintendo Switch i platformach Sony. Studia, które stworzyły te słynne gry, wykorzystały swoje wieloplatformowe doświadczenie, aby otworzyć stworzone przez siebie światy dla jeszcze większej liczby graczy i społeczności.

  • Pentiment od Obsidian Entertainment, naprawdę wyjątkowa, doceniona przez krytyków i wielokrotnie nagradzana narracyjna gra przygodowa z uderzającym stylem wizualnym inspirowanym samą historią, pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch 22 lutego.
  • Hi-Fi RUSH, wielokrotnie nagradzana i uwielbiana gra akcji oparta na rytmie, w której świat synchronizuje się z muzyką od Tango Gameworks/Bethesda Softworks, pojawi się na PlayStation 5 19 marca o północy czasu UTC, a przedsprzedaż będzie dostępna w cyfrowych sklepach PlayStation 5 21 lutego.
  • Grounded – również od Obsidian Entertainment – kooperacyjny survivalowy fenomen, który przywitał na podwórku 20 milionów graczy, pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch 16 kwietnia. Rozgrywka krzyżowa będzie obsługiwana na konsolach Xbox, PlayStation, Nintendo Switch i komputerach PC.
  • Sea of Thieves, gra przygodowa z dzielonym światem od Rare, pojawi się na PlayStation 5 30 kwietnia – i będzie dostępna na liście życzeń graczy PlayStation 5 od jutra, 22 lutego. Po zbudowaniu pasjonującej społeczności ponad 35 milionów graczy z całego świata, wsparcie cross play dla Xbox, PlayStation i PC pozwoli graczom przeżyć epickie pirackie przygody ze znajomymi na większej liczbie platform.

Tytuły te dołączają do franczyz takich jak Minecraft, Call of Duty, Overwatch i Diablo – które już docierają do graczy i fanów na wielu platformach – i cieszymy się, że więcej graczy może doświadczyć tych światów i historii na większej liczbie platform.

Niezależnie od tego, czy gracze Nintendo Switch i PlayStation przetrwają razem na podwórku w Grounded, czy też gracze PlayStation będą mogli prowadzić pirackie życie w Sea of Thieves, dzięki cross-play te dostępne tytuły dla wielu graczy przyciągną więcej osób i będą nadal rozwijać swoje społeczności graczy.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *