0

Epic Games w trakcie finałowego eventu w Fortnite ujawnił 3 nowe gry.

Epic Games zrobiło coś czego nikt się nie spodziewał. Ogłoszono 3 nowe gry, które będą grywalne bezpośrednio z poziomu Fortnite, ale będą całkowicie samodzielnymi doświadczeniami.

LEGO Fortnite

LEGO Fortnite to najlepsza przygoda LEGO z rzemiosłem survivalowym. Wprowadza rozległe, otwarte światy, w których magia budowania LEGO i Fortnite zderzają się ze sobą. Zaprojektowana dla osób w każdym wieku, gra będzie zachęcać do kreatywności, eksperymentowania i współpracy poprzez zabawę.

LEGO Fortnite to pierwsza cyfrowa rozgrywka w ramach długoterminowej współpracy między Epic i The LEGO Group.

Rocket Racing

Rocket Racing to ponaddźwiękowa zręcznościowa gra wyścigowa, w której gracze driftują, latają i przyspieszają ze znajomymi na stale rosnącym wyborze torów. Rocket Racing został opracowany przez Psyonix, wizjonerski zespół stojący za Rocket League, i będzie dostępny do gry 8 grudnia 2023 roku w Fortnite

Fortnite Festival

Fortnite Festival to nowa gra muzyczna, w której gracze mogą grać w zespole ze znajomymi lub występować solo na scenie z przebojami swoich ulubionych artystów. Stworzony przez Harmonix, studio stojące za kultową grą muzyczną Rock Band, Festival wyznacza początek gier muzycznych w Fortnite.

The Weeknd rozpocznie Fortnite Festival Season 1 jako pierwsza ikona muzyczna gry, gdy gra zostanie udostępniona 9 grudnia 2023 roku z oceną Teen.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *