0

EA SPORTS rozwija nowo utworzoną markę FC.

Electronic Arts ujawniło pierwsze spojrzenie na EA SPORTS FC™ Tactical – nową grę na urządzenia mobilne, która jest kolejnym elementem ekosystemu EA SPORTS FC. Gra położy nacisk na aspekty strategiczne sportu, takie jak zarządzanie wytrzymałością i dysponowanie grą w przewadze. Zaoferuje interaktywną symulację ze strategiczną, turową rozgrywką i dostępem do ponad 5000 zawodników z ponad 10 najlepszych lig, w tym Premier League, LALIGA EA SPORTS, Bundesliga, Ligue 1 i Serie A.

EA SPORTS FC™ Tactical zadebiutuje na początku 2024 roku. Już teraz można się zarejestrować przed premierą poprzez Google Play i App Store.

EA SPORTS FC Tactical to najnowszy element rosnącego ekosystemu EA SPORTS FC. Gra położy nacisk na aspekty strategiczne sportu, takie jak zarządzanie wytrzymałością i dysponowanie grą w przewadze. Mecze będą symulowane, z turowymi możliwościami obrony, ataku, wykonywania ruchów zręcznościowych i prób celnych, co odda złożoność autentycznych piłkarskich akcji, rozłożoną na czynniki pierwsze.

EA SPORTS FC Tactical wykorzystuje strategiczne podejście do rozgrywki, aby stworzyć zupełnie nowe doświadczenie piłkarskie, które zanurzy graczy w światowej rozgrywce jak nigdy dotąd. Cieszymy się, że możemy powitać fanów turowych gier strategicznych w klubie tworzonym przez społeczność graczy EA SPORTS FC i nie możemy się doczekać, aby już wkrótce podzielić się dalszymi szczegółami o EA SPORTS FC Tactical – powiedział Nick Wlodyka, SVP, GM EA SPORTS FC.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *