0

Od weteranów, którzy pracowali nad Kangurkiem Kao!

Platformówka Boti: Byteland Overclocked ukaże się na PC za pośrednictwem Steam 15 września, a następnie na konsole w 2024 roku, ogłosili wydawca Untold Tales i developer Purple Ray Studio.

Oto przegląd gry za pośrednictwem wydawcy:

Skacz, zjeżdżaj, ślizgaj się! Zanurz się w inspirowanej klasykami gatunku platformówce 3D – Boti: Byteland Overclocked. Eksploruj niesamowite wnętrze komputera razem z Botim i uratuj Bytelandię przed potężnym zagrożeniem. Graj w pojedynkę lub połącz siły ze znajomym w trybie kooperacji!

  • Unikalne połączenie nostalgii i nowości – Boti: Byteland Overclocked łączy klasyczne doświadczenie platformówki 3D z odrobiną nowości. Skacz, biegaj, ślizgaj się i szybuj przez tętniące życiem poziomy, odkrywając fantastyczne combosy inspirowane komputerami i technologią.
  • Kooperacyjna zabawa z przyjaciółmi – Ciesz się przyjemnością wspólnej gry w naszym trybie współpracy typu drop-in, drop-out. Graj samemu lub zaproś przyjaciela do wspólnej misji uratowania Bajtlandii, a rozgrywka płynnie dostosuje się do trybu solo i trybu dla dwóch graczy. Bo wszystko jest lepsze… RAZEM!
  • Poznaj wesołe trio – Dołącz do Botiego, uroczego bota danych, i jego przesympatycznych towarzyszy, Zero i One, w porywającej przygodzie, której celem jest oczyszczenie Bajtlandii z bugów, wirusów i usterek. Uśmiechniesz się nie raz, słuchając ich zabawnych, zwariowanych rozmów!
  • Odkryj kreatywne opcje rozgrywki – Poznaj wyjątkowe podejście do klasycznych platformówek. Wykorzystaj nowatorskie mechaniki, takie jak napędzane rytmem muzyczne slajdy czy magnetyczne moce Botiego, aby eksplorować Bajtlandię i pokonywać wyzwania jak nigdy dotąd.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *