0

“King of Invokations Grand Prix”, nowa postać Kirara i więcej.

Aktualizacja do Genshin Impact w wersji 3.7, zatytułowana “Duel! The Summoners’ Summit”, zostanie wydana 24 maja, jak ogłosił deweloper Hoyoverse.

Firma ujawniła również pierwsze zdjęcia krainy Fontaine, która zostanie dodana do gry poprzez jedną z przyszłych aktualizacji.

Oto przegląd aktualizacji, za pośrednictwem Hoyoverse:

Najnowsza aktualizacja wprowadzi do gry główne wydarzenie “King of Invokations Grand Prix”, ponad 60 zupełnie nowych kart TCG, a także nową grywalną czterogwiazdkową postać Kirarę.

Jako międzynarodowy turniej TCG na całym Teyvat, “King of Invokation Grand Prix” przyciąga wielu gości, w tym graczy karcianych, turystów, a nawet reportera z Fontaine na swoje miejsca i uroczystości w wielu obszarach. Pracując dla słynnej gazety The Steambird, Charlotte będzie nie tylko relacjonować turniej, ale także badać dziwną sprawę na miejscu, a gracze mogą do niej dołączyć i spotkać postacie z różnych narodów w fabule wydarzenia. Tymczasem Gildia Poszukiwaczy Przygód przygotowała wydarzenia, które zachwycą każdego, niezależnie od tego, czy jesteś graczem TCG. Gracze karciani na każdym poziomie zaawansowania mogą wziąć udział w nieoficjalnym turnieju “Zero Hour Invokation” i pojedynkować się wybranymi kartami. Odwiedzający, którzy są zainteresowani Genius Invokation mogą również wypróbować “Evermotion Mechanical Painting” lub “Heart of the Dice”, dwie mini-gry, które zawierają elementy Genius Invokation TCG. Pierwsza z nich wymaga od uczestników odtworzenia ilustracji kart ze skomplikowanych i nieuporządkowanych mechanik i przekładni, a druga jest wyzwaniem bojowym, w którym można zdobyć losowe kości Elemental Dice, aby wyzwolić specjalne umiejętności. Dla osób, które chcą po prostu cieszyć się spokojną rozgrywką, “A Tour of Wonders” to świetny wybór, aby dołączyć do zwiedzania za pomocą Parkour i zbierać pamiątkowe pieczątki w punktach kontrolnych, aby wymienić je na nagrody. Kończąc powyższe wydarzenia, gracze mogą zdobyć Kupony Inwokacji, aby zrealizować nagrody, w tym darmowy 4-gwiazdkowy łuk “Ibis Piercer”.

Dodatkowo dodana zostanie seria prób, które wystawią na próbę techniki walki i wyobraźnię graczy. Podróżnicy będą musieli stawić czoła trzem mrówczym wrogom w “Feast of the Departed Warriors”, walczyć w bitwach, w których czas stoi w miejscu w “Fayz Trails: Hipoteza” i podzielić się swoimi innowacyjnymi niestandardowymi Domenami w “Boskiej Pomysłowości: Collector’s Chapter”.

Wersja 3.7 zawiera również dużą aktualizację Genius Invokation TCG z ponad 60 nowymi kartami, nowym trybem PvP oraz trybem PvE. Stale powiększająca się kolekcja TCG oficjalnie powita karty postaci wszystkich czterech Archonów, jak również większy wybór postaci, potworów, broni i artefaktów. Dzięki większej elastyczności w budowaniu talii, dwa specjalne tryby TCG posłużą jako świetny poligon doświadczalny. W nowym trybie PvP “Arena of Champions”, zwycięzcy będą musieli zapewnić sobie 5 zwycięstw, podczas gdy 3 porażki spowodują, że trzeba będzie zacząć od początku. Innym nowym dodatkiem jest tryb gracz kontra środowisko “The Forge Realm’s Temper”, w którym gracze mogą wybrać poziom trudności i dodatkowe warunki, aby zdobyć dodatkowe punkty.

Kirara zadebiutuje również jako czterogwiazdkowy użytkownik miecza Dendro. Kirara pracuje jako odpowiedzialny kurier, który oferuje najwyższej klasy usługi dostawcze. Jako nekomata z Inazumy jest również mistrzynią transformacji i woli atakować swoimi pazurami i mocami youkai. Dzięki umiejętności żywiołu, Kirara może wykorzystać swoje talenty nekomaty na dwa sposoby: tworzy tarczę Dendro za pomocą latającego kopnięcia, lub przekształca się w “Urgent Neko Parcel”, aby poruszać się szybciej i zadawać obrażenia Dendro, gdy napotka przeciwników. Kiedy uwolni swój Elemental Burst, Kirara uderzy wrogów specjalną paczką, która rozdziela się na wiele małych bomb Dendro, które zadają dodatkowe obrażenia Dendro. Ta nekomata potrafi również podejść do niektórych mniejszych zwierząt, nie zaskakując ich. W przypadku wersji 3.7 w bannerach, w pierwszej połowie przywitamy debiut Kirary oraz powtórki Yoimiyi i Yae Miko, a w drugiej powtórki Kaedehary Kazuhy i Alhaithama. Gracze mogą również dołączyć do Yoimiyi w długiej podróży w kierunku Sumeru w drugim akcie jej Story Questa “Carassius Auratus Chapter” lub odwiedzić utalentowanego architekta Kaveha, aby odkryć zawiłości jego wewnętrznego świata w jego Hangout Evencie.

Genshin Impact jest już dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, PC poprzez klienta i Epic Games Store, iOS poprzez App Store oraz Android poprzez Google Play. W planach jest również wersja na Switcha.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *