0

Counter Strike: Global Offensive stanie się po prostu Counter-Strike.

Od lat krążyły plotki, że CS:GO na silniku Source 2 zostanie wydany w pewnym momencie w przyszłości, a teraz bardziej niż kiedykolwiek wydaje się, że to się urzeczywistnia. Richard Lewis, dziennikarz eSportowy, gospodarz turniejów, caster i analityk, który jest bardzo prominentny w społeczności Counter-Strike’a poinformował ze źródeł, że nowa odsłona CS jest w drodze.

Według Lewisa, “Nowa wersja prawie na pewno zostanie wydana pod roboczym tytułem Counter-Strike 2, a wstępna data wydania bety jest w tym miesiącu marcu.”

Lewis donosi również, że CSGO 2 ma serwery 128 tick, aby dostosować go do Valorant firmy Riot Games. Ponadto raport twierdzi, że “Gra ma również zawierać znacznie ulepszony system match-making z funkcjami, które, jak się ma nadzieję, sprawią, że potrzeba zewnętrznych usług matchmakingowych stanie się niepotrzebna.”

My możemy sprostować, że gra po rebrandingu będzie się nazywać po prostu “Counter-Strike”, tak jak sugerują to ostatnie trademarki od Valve oraz pojawienie się nowego loga kilka dni temu na Twitterze.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *