0

Trzecia odsłona świetnej serii VR została zapowiedziana.


Schell Games ujawniło trzecią odsłonę ich hitowej serii Escape Roomów VR, czyli I Expect You To Die.
Gra zapremieruje jeszcze w tym roku, oto pełne podsumowanie gry za pośrednictwem Schell Games:

Twoje umiejętności i przeżywalność czynią cię jednym z naszych najzdolniejszych agentów, a w dodatku pojawiłeś się w samą porę. Zoraxis, nasz zaprzysiężony wróg, ma coś nowego w rękawie i obawiamy się poważnych konsekwencji, jeśli nie powstrzymamy jego diabolicznych planów. Liczymy na to, że rzucisz kluczem w to zło, które się szykuje. W tej grze logicznej VR typu escape-the-room musisz chronić Agencję i świat, jaki znamy, nie tracąc przy tym rozumu… ani życia! ☠️

Ścigaj się, aby pokonać Dr. Zor
Twoje zadania odbywają się w jednych z najbardziej niebezpiecznych miejsc do tej pory, a każde z nich będzie wymagało twoich najbardziej zaawansowanych umiejętności tajnego agenta. Te szybkie misje sprawią, że zabraknie ci tchu.

Poznaj genialny umysł
Nowy złoczyńca wystawi na próbę nawet najbardziej doświadczonych agentów. Twoim zadaniem jest utrzymać się przy życiu na tyle długo, by pokonać to nowe zagrożenie.

Działaj pod przykrywką w dobrym stylu
Zaprezentuj swój styl (oczywiście pod przykrywką) dzięki pomysłowej gamie strojów zatwierdzonych przez Agencję. Wyglądaj elegancko, wybierz kapelusz i rękawiczki przed wyruszeniem na ściśle tajne misje.

I Expect You To Die 3: Cog in the Machine zapremieruje na Steam oraz Meta Quest.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *