0

Gra zapremieruje już 4 kwietnia.

Wydawca Ravenscourt i deweloper DigixArt zapowiedzieli prequel gry Road 96 o tytule Road 96: Mile 0 na konsole PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC (Steam). Premiera odbędzie się 4 kwietnia.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem Ravenscourt:

Dwoje nastolatków, dwa światy

Fani Road 96 z pewnością pamiętają Zoe, jedną z głównych postaci oryginalnej gry. Pochodzi ona z bogatej części White Sands, a jej ojciec pracuje dla rządu prezydenta Tyraka jako minister ds. ropy.

Kaito- postać z pierwszej gry DigixArt, Lost in Harmony- urodził się w surowym, zubożałym Colton City. Po przeprowadzce wraz z rodziną, aby uciec od zanieczyszczeń Colton City i znaleźć nową pracę, Kaito również znalazł się w White Sands. Od tej przeprowadzki minęły dwa lata i teraz są bliskimi sąsiadami Tyraka.

Zaintrygowana jego mrocznym usposobieniem, Zoe zbliża się do Kaito, a dwa rozwijają silną przyjaźń. Ta rodząca się przyjaźń z Kaito w końcu odsłania przed Zoe niepokojące prawdy o jej kraju, a nawet o jej własnym ojcu. Dzięki tej nowej relacji gracze odkryją, co skłoniło Zoe do ucieczki z domu oraz prawdę o ataku na granicę w 1986 roku, który zapoczątkował wydarzenia z Road 96.

Wewnętrzne światy Zoe i Kaito

Urozmaiceniem opartej na narracji rozgrywki w Road 96: Mile 0 będą sekcje, które pozwolą nam odkryć procesy myślowe zarówno Zoe, jak i Kaito poprzez psychodeliczne przejażdżki muzyczne. Podczas jazdy na łyżwach przez te rytmiczne segmenty gracze będą podejmować ważne decyzje narracyjne i emocjonalne, które ukształtują podróż dwójki bohaterów gry.

The Midnight

Dzisiejszy emocjonalny zwiastun zapowiadający Road 96: Mile 0 jest zupełnie nowa piosenka “Land Locked Heart” amerykańskiego zespołu synthwave The Midnight, która zostanie wydana jako singiel już wkrótce. Zaprojektowany, aby wzmocnić emocjonalne doświadczenia graczy, “Land Locked Heart” jest pierwszym utworem z oficjalnej ścieżki dźwiękowej Road 96: Mile 0 oficjalnej ścieżki dźwiękowej.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *