0

SteamWorld Build to połączenie Anno i Dungeon Keepera w stylu SteamWorld.


Wydawca Thunderful Games i developer The Station zapowiedzieli grę typu city builder SteamWorld Build na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC (Steam). Jej premiera odbędzie się w 2023 roku. Demo jest już dostępne na PC.

Poniżej prezentujemy przegląd gry, za pośrednictwem Thunderful Games:

Zostań architektem górniczego miasta SteamWorld! Wybuduj domy dla swoich steambotowych mieszkańców, zapewnij im wyżywienie i trochę rozrywki.

Pod twoim miastem znajduje się opuszczona kopalnia, o której mówi się, że jest wypełniona starożytną technologią, która stanowi klucz do ucieczki przed nadchodzącą zagładą. Wykorzystaj zasoby naturalne znajdujące się nad ziemią oraz obfite rudy zakopane w kopalni, aby rozbudować swoje miasto. Zachęcaj nowych mieszkańców do przyłączenia się do akcji kopania głębiej, odkrywania nieopisanych bogactw i ostatecznie pomagania im w ucieczce z planety!

W miarę jak miasto rozrasta się we wszystkich kierunkach, do osady trafiają nowe rodzaje parowców, a ich potrzeby są coraz bardziej złożone do zaspokojenia. Aby wszyscy byli zadowoleni, musisz zadbać o to, by każdy pracował jak najlepiej.

Kupuj przedmioty, aby zwiększyć wydajność budynków. Utrzymuj przepływ towarów na górze i na dole kopalni, przyspieszając pracę górników za pomocą zachęcających impulsów elektrycznych. Możesz też handlować na lokalnej stacji kolejowej i w ten sposób zdobyć to, czego potrzebujesz. Wszystko zależy od Ciebie!

Gdy będziesz polować coraz głębiej w kopalni po bogactwa, w końcu coś zacznie polować na ciebie z powrotem. Broń swoich pracowników przed przerażającymi stworzeniami i powstrzymaj ściany przed zawaleniem się podczas eksploracji głębszych poziomów kopalni.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *