0

Seria wraca po 9 latach przerwy, nowa odsłona zapremieruje 2 maja 2023.

Wydawca Paradox Interactive i deweloper Triumph Studios zapowiedzieli sequel gry strategicznej czasu rzeczywistego Age of Wonders 4 na konsole PlayStation 5, Xbox Series i PC (Steam, Epic Games Store). Jego premiera odbędzie się 2 maja.

Poniżej prezentujemy przegląd gry, za pośrednictwem Paradox Interactive:

Rządź wymyślonym przez siebie królestwem w grze Age of Wonders 4! Odkrywaj nowe magiczne krainy w charakterystycznej dla Age of Wonders mieszance strategii 4X i turowej walki taktycznej. Kontroluj frakcję, która rośnie i zmienia się, gdy z każdą turą rozbudowujesz swoje imperium.

Wielokrotnie nagradzana seria strategii Triumph Studios wkroczyła w nową erę, rozwijając ikoniczne budowanie imperium, grę fabularną i działania wojenne do następnego poziomu. Nowy system wydarzeń i ogromnie konfigurowalne imperia zapewniają nieskończoną ilość powtórzeń, gdzie każda gra dodaje nowy rozdział do twojej ciągle rosnącej sagi.

Potężni królowie czarnoksiężników powrócili do królestw, aby panować jako bogowie wśród śmiertelników. Zdobądź i opanuj grobowce magii, aby rozwinąć swój lud i przygotować się na epicką bitwę, która zadecyduje o nadchodzących wiekach.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *