0

Dwie nowe postacie, nowy obszar mapy i wiele więcej.

Aktualizacja wersji 3.4 dla Genshin Impact, nazwana “he Exquisite Night Chimes”, zadebiutuje 18 stycznia, zapowiedział developer Hoyoverse.

Oto przegląd aktualizacji, przygotowany przez Hoyoverse:

W tej aktualizacji gracze mogą oczekiwać wielkiego dorocznego święta Lantern Rite, zawodów w Inazumie, eleganckich strojów i bogatych nagród, w tym darmowej czterogwiazdkowej postaci Liyue i w sumie 13 eventowych wishy! Dwie nowe postacie, Alhaitham i Yaoyao, staną się grywalne jako potężni sojusznicy, podczas gdy na odległej pustyni Sumeru, nowy obszar z dawno zagubionymi starożytnymi szczątkami i tajemnicami w końcu ujawni się pośród burz piaskowych.

Dwie nowe grywalne postacie Dendro będą dostępne w nadchodzącej wersji. Alhaitham będzie w końcu grywalny jako 5-gwiazdkowy władca miecza po jego imponującej obecności w głównej linii fabularnej Sumeru. W jego Story Queście “Vultur Volans Chapter” gracze mogą dowiedzieć się, przez co przeszedł racjonalny i inteligentny skryba Akademiyi po wydarzeniach z głównej historii Sumeru. W walce Alhaitham może tworzyć “Chisel-Light Mirrors”, aby przekształcić swoje ataki w obrażenia Dendro, uwolnić skoordynowane ataki, zwiększyć obrażenia zadawane przez jego Elemental Burst aby ułatwić walkę. Druga nowa postać Dendro, Yaoyao, to urocze dziecko Liyue, które może zostać zwerbowane jako postać czterogwiazdkowa. W walce Yaoyao włada kijem i używa stworzonego przez adeptów urządzenia “Yuegui”, aby zadać więcej obrażeń lub uleczyć swoich kolegów z drużyny. Podczas eksploracji nie będzie płoszyć pobliskich stworzeń, gdy się do nich zbliży. Alhaitham, Yaoyao i Xiao będą dostępne podczas pierwszej połowy Event Wishów wersji 3.4, a w drugiej połowie pojawią się powtórki Hu Tao i Yelan.

Jednak tajemnice i niebezpieczeństwa czają się również na Pustyni Hadramaveth, nowym obszarze położonym na północny zachód od regionu Sumeru. W centrum pustyni siedzi wieczne gigantyczne tornado, które wydobywa na powierzchnię burzliwe burze i pogrzebane tajemnice. Po zakończeniu World Questa “Golden Slumber” gracze mogą rozpocząć kolejną przygodę z Jehtem z Obozów Tanitów, natrafić na tajemniczą Magiczną Butelkę i wyruszyć na poszukiwanie zaginionego Sadu Pairidaeza (obecnie nazywanego przez mieszkańców pustyni Wieczną Oazą), gdzie według legendy król Deshret zamroził czas na cześć Bogini Kwiatów.

Po wprowadzeniu Genius Invokation TCG w wersji 3.3, w każdej kolejnej aktualizacji będzie pojawiał się ograniczony czasowo tryb gry ze specjalną zasadą. W wersji 3.4 zasadą limitowaną jest pominięcie fazy turlania i bezpośrednie zdobycie 8 kości Omni. Ponadto, w nadchodzącej aktualizacji do gry zostaną dodane dwie nowe karty postaci, Klee i Beidou.

Genshin Impact jest już dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, PC przez klienta i Epic Games Store, iOS przez App Store oraz Android przez Google Play. W planach jest również wersja na Switcha.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *