0

Ulepszona i zremasterowana wersja oryginału.

Gearbox Publishing i developer Hopoo Games zapowiedzieli Risk of Rain Returns, zremasterowaną i ulepszoną wersję oryginalnego Risk of Rain na Switcha i PC (Steam). Premiera nastąpi w 2023 roku.

Oto przegląd gry, za pośrednictwem jej Gearbox i Hopoo Games:

Starannie zaprojektowany, pięknie zremasterowany i pełny nowych możliwości gry – Risk of Rain powraca i jest lepsze niż kiedykolwiek! Zanurz się w kultowej grze roguelike pełnej unikalnych kombinacji łupów, całkowicie nowych Ocalałych, odnowionego trybu wieloosobowego i nie tylko!

Odkryj nowe sposoby gry

Doskonal swoje umiejętności i zdolności, odkryj nowych Ocalałych i zanurz się w coraz silniejsze runy! Odkryj sekrety starożytnego projektu drzemiące pod powierzchnią Petrichor V. Szukaj pod każdym pniem, kamieniem i Gupem, aby znaleźć nowe sposoby gry!

15 Ocalałych do opanowania

Wielu Ocalałych uciekło przed tajemniczym atakiem na Twój statek. Krojenie w plastry, kostki i wymierzanie sprawiedliwości na zimno dzięki powrotowi Szefa, utrzymywanie linii frontu i osłanianie swojej drużyny jako Egzekutor lub wytyczanie ścieżki toksycznego szlamu jako ulubiony fioletowy potwór: Acrid! Wytycz nowe ścieżki do odkrycia z 15 unikalnymi Ocalałymi, z których każdy ma nowe umiejętności do opanowania. W grze Risk of Rain Returns zadebiutuje dwóch zupełnie nowych Ocalałych.

Graj w pojedynkę lub zbierz załogę

Zejdź na powierzchnię solo lub z załogą! Wybierz Ocalałych, którzy uzupełniają swoje mocne i słabe strony, albo zaszalej i wybierz tego, kto ma największą broń (spoiler: to Loader). Dzięki trybowi współpracy online i na kanapie dla czterech graczy nie jesteś sam w tej walce.

Risk of Rain Returns zawiera nowe i ulepszone usługi wieloosobowe, aby zapewnić, że jedyną rzeczą, która stoi pomiędzy przetrwaniem twojej załogi, są stale rosnące hordy na Petrichor V.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *