0

Norman wygadał się w ostatnim wywiadzie dla Leo Edit.

Choć sequel nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, Reedus powiedział w rozmowie z Leo Edit, że właśnie rozpoczęły się prace nad kontynuacją gry Kojima Productions na konsole PlayStation i PC.

“Właśnie zaczęliśmy drugą część” – powiedział Reedus, który w oryginale grał głównego bohatera Sama Portera Bridgesa.

Zapytany o to, w jaki sposób zaangażował się we franczyzę, Reedus odpowiedział: “Guillermo Del Toro, który dał mi mój pierwszy film, zadzwonił do mnie i powiedział: ‘Hej, jest facet o imieniu Hideo Kojima, zadzwoni do ciebie, po prostu powiedz tak’. A ja na to: “Jak to “tak”?”, a on na to: “Przestań być dupkiem, po prostu powiedz tak”.

“Potem byłem w San Diego, a Hideo przyjechał z dużą grupą ludzi, pochodzi z Tokio, i pokazał mi grę Silent Hills, nad którą pracuje. Byłem zachwycony tym, co mi pokazał i powiedziałem: ‘Tak, zróbmy to’. To nie jest Ms. Pacman, to jest tak realistyczne, futurystyczne, skomplikowane i piękne, że aż mnie zatkało”.

“Ukończenie wszystkich sesji mocapowych zajęło mi może dwa lub trzy lata” – kontynuuje Reedus. “To wymaga ogromnej pracy. A potem wyszła gra, która zdobyła wszystkie nagrody i to była wielka rzecz, więc właśnie zaczęliśmy drugą część”.

W marcu 2020 roku Reedus ujawnił, że “prowadzi rozmowy”, aby pracować nad kolejnym projektem z Kojimą, a w sierpniu ubiegłego roku powiedział, że wierzy, że Death Stranding 2 dojdzie do skutku, ponieważ rozpoczęły się rozmowy na temat sequela.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *