0

W miarę jak zbliżamy się do czerwcowego ujawnienia gry przez Infinity Ward, kilka pytań dotyczących tego, czego możemy się spodziewać po ujawnieniu i nie tylko, pozostaje bez odpowiedzi.

Według źródeł zaznajomionych z tegorocznymi planami Call of Duty, oto jak powinna wyglądać linia czasowa wydarzeń Modern Warfare 2 w ciągu najbliższych kilku miesięcy, poprzedzających premierę tytułu, która nastąpi jesienią tego roku. Ostateczny teaser Infinity Ward został zapowiedziany na 2 czerwca; w miarę upływu maja, powinniśmy otrzymywać stały strumień umiarkowanych wiadomości pochodzących bezpośrednio od Activision, dotyczących Modern Warfare 2, przygotowując się do oficjalnego ujawnienia, które ma nastąpić na początku czerwca.

Doniesienia sugerują, że 8 czerwca zostanie zaprezentowany zwiastun premierowy, z pokaźną ilością informacji dotyczących “nowego” silnika, trybu multiplayer i trzeciego trybu “DMZ”, który będzie w stylu rozgrywki w grach typu Escape from Tarkov. Infinity Ward planuje również omówić swoje cele i zamiary dotyczące tego, co chcą zrobić z następną generacją Call of Duty.

Następnie, 9 czerwca, powinniśmy zobaczyć materiał przedstawiający poziom z kampanii singleplayer, który zostanie zaprezentowany na Summer Games Fest Geoffa Keighleya.

Osoby znające plany Activision także informują, że alpha nowej odsłony Modern Warfare pojawi się na początku sierpnia i będzie zawierać tryb Gunfight znany z poprzednich kilku gier Call of Duty.

Źródło: Ralph Valve

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *