0

Fanowski port gry The Legend of Zelda: Ocarina of Time na PC, “Ship of Harkinian”, obsługuje teraz 60 fps, system Linux i nie tylko.

W ramach najnowszej transmisji “Ship of Harkinian Direct”, Habour Masters ujawniło zwiększenie liczby klatek na sekundę oraz wiele nowych funkcji.

Oprócz 60 klatek na sekundę, port działa teraz na systemach Linux, a do gry dodano nowe funkcje, takie jak save state’y, cheaty w stylu Gameshark i ułatwienia dostępu, takie jak opisy głosowe.

Kolejne wydanie portu, nazwane Roy Alfa, jest już dostępne na oficjalnym Discordzie zespołu. Nowe funkcje zostały ujawnione za pośrednictwem filmu opublikowanego w piątek, który możecie zobaczyć powyżej.

Ship of Harkinian przeniósł na początku tego roku grę Zelda: Ocarina of Time na komputery PC, wprowadzając wiele nowych funkcji, takich jak grafika HD, rozdzielczość ultra-ekranowa, obsługa klawiatury, wsparcie dla moddingu, force feedback oraz celowanie za pomocą żyroskopu.

Port na PC był możliwy dzięki dwuletniemu projektowi fanowskiemu, w ramach którego udało się przekształcić wersję Ocarina of Time w kod C, który można skompilować.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *