0

Behaviour Interactive ogłosiło i wydało What the Fog, nową dwuosobową kooperacyjną grę roguelite osadzoną w świecie Dead by Daylight. Jest ona dostępna na PC za pośrednictwem Steam. Oprócz tego Behaviour Interactive i developer Midwinter Entertainment podzielili się informacjami na temat zapowiedzianego wcześniej horroru akcji ze światem Dead by Daylight. Gra o nazwie kodowej Project T znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Midwinter Entertainment uruchomiło jednak program Insider, aby umożliwić graczom uczestnictwo w rozwoju gry.

W Project T gracze wcielają się w rolę Trespassers: nieokrzesanych postaci, które zostały wyrwane ze swojej rzeczywistości i uwięzione w królestwie The Entity. Tam, w ciągle zmieniającym się regionie zwanym The Backwater, odkrywają, że muszą współpracować, jeśli mają mieć jakąkolwiek szansę na przetrwanie.

Trespassers szybko przekonają się, że nie są sami. Backwater jest domem dla przerażających potworów znanych jako Thrall. Potwory te występują w wielu formach i mają różne śmiertelne zdolności. Ich pochodzenie i natura są niejasne, ale z pewnością nie traktują uprzejmie intruzów w swojej domenie. Aby osiągnąć swoje cele, gracze będą musieli walczyć z Thrallem za pomocą każdej dostępnej broni.

Gracze podekscytowani tym zupełnie nowym podejściem do świata Dead by Daylight nie będą musieli długo czekać na więcej wiadomości na temat rozwoju. Zapisy do programu Project T Insider są już otwarte dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi opiniami i pomysłami, aby pomóc w kształtowaniu przyszłości projektu.

What the Fog odpowiada na odwieczne pytanie: Co by się stało, gdyby ty i twój przyjaciel zostali połknięci przez przeklętą grę planszową? Otrzymalibyście 2-osobową kooperacyjną grę roguelite pełną magicznych mocy, nieprzerwanej akcji i mnóstwa potworów. Naucz się wykorzystywać swoje nowe zdolności i współpracować, biegając, skacząc i strzelając, przedzierając się przez roje wrogów, zbierając punkty krwi, naprawiając generatory i odblokowując drzwi wyjściowe w tej chaotycznej grze ze świata Dead by Daylight.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *