0

Supergiant Games ujawniło okres, w którym będzie nam dane zagrać w grę.

Hades II poprzednio ujawniony na The Game Awards 2022 w końcu otrzymał konkretny okres premiery Wczesnego Dostępu. Gra wystartuje w drugim kwartale 2024 roku na Steam i Epic Games Store.
Konkretna data, cena i inne szczegóły na ten moment nie są znane.

Pełny komunikat za pośrednictwem Supergiant Games:

Kiedy po raz pierwszy ujawniliśmy Hades II na The Game Awards w 2022 roku, powiedzieliśmy, że możemy spodziewać się więcej informacji na temat naszych planów dotyczących wczesnego dostępu w 2023 roku. Nadszedł czas, aby rzucić nieco światła na te plany!

Wczesny dostęp rozpocznie się w przyszłym roku
Teraz możemy potwierdzić, że planujemy uruchomić Hades II we wczesnym dostępie w drugim kwartale 2024 roku na Steam i Epic Games Store. Więcej szczegółów na temat dokładnej daty, cen i wymagań systemowych podamy bliżej tego terminu.

Dziękujemy za cierpliwość podczas przygotowań do premiery! Być może zastanawiacie się, dlaczego nie możemy wystartować we wczesnym dostępie już teraz! W pierwszym zwiastunie gra wyglądała na bardzo zaawansowaną! Powodem jest to, że Hades II będzie miał co najmniej tyle samo zawartości od pierwszego dnia we wczesnym dostępie, co oryginalna gra, gdy została uruchomiona we wczesnym dostępie na Steam. I chociaż wczesny dostęp z natury oznacza, że gra nie jest jeszcze ukończona, nadal chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że Hades II jest wart Twojej uwagi, gdy tylko będziesz mógł w niego zagrać.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *