0

Dark fantasy dungeon crawling action roguelike dostaje datę premiery.

Gra Loot River będzie dostępna na konsole Xbox Series, Xbox One i komputery PC poprzez Steam – 3 maja, jak ogłosili wydawca SUPERHOT PRESENTS i developer straka.studio. Gra będzie również dostępna w ramach Xbox Game Pass na premierę.
Poniżej opis gry, uzyskany za pośrednictwem SUPERHOT PRESENTS:

Przekształć świat

Loot River to gra akcji typu roguelike, osadzona w serii proceduralnie generowanych labiryntów, łącząca trzymającą w napięciu walkę w czasie rzeczywistym z mroczną scenerią fantasy i przestrzennymi przesunięciami bloków.

Pokonaj bestialskie obrzydlistwa

Uzbrojeni w moc Relikwii gracze mogą przesuwać ziemię pod sobą, zsuwając unoszące się w powietrzu ruiny w serii kafelkowych łamigłówek. Przemierzając te niekończące się katakumby, gracze napotkają bestie, zagubionych podróżników i bossów. Te kosmiczne groty oferują bogactwo nowych broni i ekwipunku do odkrycia, a także nieświętą wiedzę, którą można odkryć, aby uzyskać stałe ulepszenia.

Główne cechy

  • Przesuwaj ruiny starego lochu, aby pokonać swoich wrogów.
  • Wytycz sobie drogę przez starożytną, opuszczoną fortecę.
  • Spotkaj przerażające bestie z alternatywnych rzeczywistości, a także innych wędrujących nomadów.
  • Obudź się w równoległym wszechświecie po każdej śmierci – poruszaj się po tysiącach unikalnych, ale znajomych lochów.
  • Pokonaj wrogów na swój sposób – odblokuj wiele różnych umiejętności, przedmiotów i broni, z których każda ma unikalny wygląd, animacje, moce i styl.
  • Zdobywaj wiedzę i doświadczenie, awansuj na wyższe poziomy i pokonuj potężnych bossów.
  • Zanurz się w pięknej, ręcznie rysowanej, pikselowej sztuce z płynnymi animacjami, trójwymiarowymi cieniami w czasie rzeczywistym i zdumiewającą symulacją wody.

Sprawdźcie nowy zwiastun poniżej:

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *