0

Lista niezapowiedzianych gier, w tym sequeli i remasterów, pojawiła się w dokumentach sądowych Microsoftu przeciwko FTC.

Stary harmonogram wydawniczy, który wyciekł w dokumentach opublikowanych na potrzeby procesu FTC przeciwko Microsoftowi, wspomina o wielu niezapowiedzianych grach, w tym Dishonored 3, sequelu Ghostwire Tokyo, Doom Year Zero oraz remasterach Fallout 3 i Oblivion.

Niezapowiedziane gry obejmują trzecią grę z serii Dishonored, pomimo niedawnych doniesień, że Deathloop został opracowany z powodu odrzucenia Dishonored 3 przez Bethesdę. Sequel do Ghostwire: Tokyo, który najwyraźniej otrzymał zielone światło jeszcze w trakcie prac nad oryginalną grą. Nowy tytuł Doom o tytule Year Zero również znajduje się na liście, wraz z dwoma pakietami DLC.

Dwie z najbardziej lubianych starszych gier RPG Bethesdy, Fallout 3 i Oblivion, również znajdują się na liście remake’ów, a oba oryginalne tytuły mają już ponad 15 lat.

Warto zauważyć, że harmonogram wydawniczy wydaje się pochodzić sprzed wybuchu pandemii Covid-19, a daty premier już dawno zostały dostosowane na nowo – takich jak Starfield zaplanowany na 2021 rok lub Elder Scrolls 6 wciąż oczekiwany w 2024 roku. Większość niezapowiedzianych gier znajduje się w harmonogramie na rok finansowy 2024, co oznacza, że prawdopodobnie nie zobaczymy żadnej z nich do 2026 roku lub później. Możliwe jest również, że tytuły te zostały po cichu anulowane lub odłożone na półkę od czasu opublikowania tego harmonogramu, ale mamy nadzieję, że tytuły te nadal istnieją gdzieś za kulisami.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *