0

EA Sports WRC zapremieruje na PS5, Xbox Series i PC

Wydawca Electronic Arts i developer Codemasters zapowiedzieli grę EA Sports WRC na PlayStation 5, Xbox Series i PC (Steam, Epic Games Store, EA App). Gra ukaże się 3 listopada.

Cyfrowe zamówienia przedpremierowe są już dostępne i obejmują trzy dni wczesnego dostępu do gry; pakiety barw i odzieży Forda, Toyoty i Hyundaia; oraz przepustkę rajdową VIP na pięć sezonów w grze.

Zbuduj samochód swoich marzeń w naszej największej grze rajdowej w historii, EA Sports WRC, zupełnie nowej oficjalnej grze wideo Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, pierwszej stworzonej przez wielokrotnie nagradzany zespół odpowiedzialny za serię DiRT Rally.

Główne funkcje

  • Stwórz swój własny samochód – Zaprojektuj i prowadź swój wymarzony samochód rajdowy dzięki debiutowi trybu Builder.
  • Przepisuj nagłówki – Ścigaj się i pokonuj ostatnie wydarzenia wraz z najważniejszymi wydarzeniami ze świata rzeczywistego i nostalgicznymi retrospekcjami w trybie Moments.
  • Dynamiczny system prowadzenia – Uznany model prowadzenia na wielu nawierzchniach Codemasters został ulepszony dla WRC. Dostosuj go do swojego poziomu umiejętności i poddaj próbie degradacji nawierzchni.
  • Immersja – przeżyj euforyczne chwile, walcząc z żywiołami na ziemi, śniegu i asfalcie w pogoni za idealnym biegiem.
  • Autentyczność – Zbudowany na fundamentach ponad 25-letniego dziedzictwa gier rajdowych, zasiądź za kierownicą samochodów WRC, WRC2 i Junior WRC, z kierowcami, zespołami i malowaniami z sezonu 2023. Podejmij wyzwanie za kierownicą epickich samochodów WRC i 70 pojazdów historycznych.
  • Dookoła świata – Od Monte Carlo i Portugalii po Kenię i Japonię, walcz w 17 obecnych i byłych lokalizacjach WRC z ponad 200 etapami w momencie premiery.
  • Kompletne doświadczenie – kariera, mistrzostwa, próba czasowa, wieloplatformowy tryb wieloosobowy, rajd na regularność, szczegółowy edytor barw i wiele więcej.

Lista samochodów występujących w grze jest dostępna tutaj i będzie aktualizowana w nadchodzących tygodniach.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *