0

Ujawniono gameplay oraz więcej szczegółów.

Armored Core VI: Fires of Rubicon ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC poprzez Steam 25 sierpnia – ogłosili wydawca Bandai Namco i developer FromSoftware.

Armored Core VI to nowa historia, która rozgrywa się na planecie Rubicon, gdzie odkryto potężne źródło energii zwane “Koralem”. Ale to nie jest coś, co ładnie wygląda w akwarium – Koral jest niezwykle lotny i spowodował już ogromną katastrofę, która prawie obróciła cały Rubikon w popiół wiele lat wcześniej. Jednak te futurystyczne megakorporacje nie mogą oprzeć się syreniej pieśni Koralu i do dziś prowadzą o niego wojnę.

Poszczególne obszary Rubiconu są pełne kontrastów – puste ruiny przemysłowe po wspomnianej katastrofie tlą się pod błyszczącą powłoką najnowocześniejszych konstrukcji górniczych otaczających planetę.

“To skomplikowany i wielowarstwowy świat, pełen mega-struktur i ogromnych podziemnych obiektów zbudowanych przez jego dawnych mieszkańców. Struktury te pokrywają powierzchnię planety zniszczoną przez ekstremalne zimno i skażenie w następstwie wielkiej katastrofy, a gracz będzie badał te różne środowiska w miarę postępu prac” – mówi reżyser gry, Masaru Yamamura.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *