Forspoken DLC “In Tanta We Trust” startuje 26 maja.

Forspoken DLC “In Tanta We Trust” startuje 26 maja.

17 wyświetleń
0

Osadzone 25 lat przed wydarzeniami z głównej historii.

Zawartość do pobrania do gry Forspoken story “In Tanta We Trust” ukaże się 26 maja – ogłosili wydawca Square Enix i deweloper Luminous Productions.

Poniżej znajduje się przegląd zawartości do pobrania, przez Square Enix:

Fabularna zawartość do pobrania Forspoken “In Tanta We Trust” będzie stanowić prequel do głównej gry i rozgrywa się 25 lat przed wydarzeniami z Forspoken. Poszukując sposobu na wyeliminowanie Break z Athii raz na zawsze, Frey podąża za tajemniczym głosem, który prowadzi ją do miejsca, które przenosi ją do Czystki Rheddiga, legendarnej bitwy, która zniszczyła Athię i doprowadziła Tantów do szaleństwa. W towarzystwie Tanta Cinta i nowego zestawu magicznych zdolności, Frey musi odkryć odpowiedzi i ocalić Athię po raz kolejny – i spróbować ocalić siebie.

W zawartości do pobrania Forspoken “In Tanta We Trust” gracze będą walczyć u boku Tanta Cinta, używając nowo odkrytych magicznych zdolności Freyi, aby odblokować nowe strategie walki i skoordynować niszczycielskie kombinacje ataków przeciwko siłom Rheddig. Wznieś się na nowe wyżyny w unikalnych, pionowo zaprojektowanych środowiskach, korzystając z udoskonalonych magicznych umiejętności parkour Freyi.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *