Ghostwire: Tokyo pojawi się na Xbox Series 12 kwietnia wraz z aktualizacją “Spider’s Thread

Ghostwire: Tokyo pojawi się na Xbox Series 12 kwietnia wraz z aktualizacją “Spider’s Thread

7 wyświetleń
0

Gra też będzie dostępna w Xbox Game Pass.

Wydawca Bethesda Softworks i deweloper Tango Gameworks wydadzą Ghostwire: Tokyo dla Xbox Series X|S 12 kwietnia wraz z aktualizacją “Spider’s Thread” dla istniejących wersji PlayStation 5 i PC – ogłosiły firmy. Będzie ona dostępna także za pośrednictwem Xbox Game Pass.

Oto przegląd aktualizacji, za pośrednictwem Bethesda Softworks:

Bez względu na to, czy jesteś powracającym łowcą duchów, czy nowym graczem, który po raz pierwszy wkracza do współczesnego Tokio oblężonego przez paranormalne wydarzenia, nie możemy się doczekać, aby dostarczyć graczom tę ogromną, darmową aktualizację do nadnaturalnej przygodówki z otwartym światem autorstwa Tango Gameworks.

Oprócz nowego trybu gry, aktualizacja “Spider’s Thread” zawiera wiele dodatków do głównej kampanii fabularnej Ghostwire: Tokyo. Oto kilka z ekscytujących dodatków, których możecie się spodziewać w tej darmowej aktualizacji:

Sprawdź swoje umiejętności w zupełnie nowym trybie gry

Podejmij zupełnie nowe wyzwanie w “Nici Pająka”, nowym trybie oddzielonym od głównej gry i wybieranym z głównego menu. Gracze muszą pokonać 30-stopniową rękawicę złożoną z ponad 130 ręcznie wykonanych poziomów, mając jeden prosty cel: dotrzeć do końca. Nie będzie to łatwe, ale przechodzenie poziomów i pokonywanie wyzwań pozwoli ci zdobyć kluczowe ulepszenia, dzięki którym staniesz się silniejszy.

Ale uwaga: jeśli zostaniesz pokonany podczas biegu, będziesz musiał zacząć od początku. Tym razem jednak zachowasz część swoich ulepszeń. Zejdź po Nici Pająka, odblokuj więcej umiejętności, zdobądź poziom i podbij ten tryb gry dla wytrawnych fanów Ghostwire!

Odkryj więcej w głównej historii

Ghostwire: Tokyo “Spider’s Thread” dodaje nowe lokacje do odwiedzenia na nawiedzonych przez duchy ulicach nadnaturalnego Tokio, w tym upiorny obszar Middle School. W tych klasach szykuje się coś złowieszczego, ale dla tych, którzy naprawdę nie lubią strasznych gier, nowe ustawienie “Zredukowane efekty grozy” zastąpi niektóre efekty psychiczne uroczymi naklejkami SHIIBUYA HACHI!

Oprócz nowych misji, aktualizacja zawiera rozszerzone cutscenki fabularne, dając graczom więcej interakcji z postaciami i wgląd w fabułę podczas podróży Akito i KK, aby powstrzymać groźną Hannyę.

Zwiększ swoje umiejętności, aby walczyć z nowymi przeciwnikami

Aby powstrzymać zderzenie światów żywych i nadprzyrodzonych, gracze będą musieli stawić czoła złośliwym, pochodzącym z innego świata Przybyszom, którzy przenikają na ulice Tokio. Dzięki Ghostwire: Tokyo “Pajęcza nić”, arsenał umiejętności Akito został wzbogacony o nowe umiejętności bojowe, takie jak kontratak, aby wykonać udany blok, szybki unik, aby uniknąć ataków wroga oraz Szarża, ewolucja twojej techniki Ethereal Weaving, która pozwala ci wzmocnić uderzenie dłonią w elementarne uderzenie w walce wręcz! Gracze mogą również skorzystać z nowych talizmanów Tengu Wind i Spiritual Fountain, pozwalających im rzucić wir, aby wznieść się na nowe wyżyny, lub źródło, aby uzupełnić swoje rezerwy Eteru, gdy zabraknie amunicji.

Wszystkie te nowe narzędzia w twojej skrzynce z narzędziami przydadzą się, ponieważ w Tokio pojawiły się również nowe zagrożenia. Bądź czujny na złośliwych nowych gości grasujących po alejkach, takich jak szybko poruszający się Retribution, niewidzialny Silent Gaze czy wysoko latający Sanguine Dancer. Z nowymi umiejętnościami Akito i KK u boku nie ma jednak wyzwania, którego nie pokonasz, aby ocalić rodzinę Akito i całe Tokio!

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *