System Shock Remake opóźniony na 30 maja

System Shock Remake opóźniony na 30 maja

7 wyświetleń
0

Remake zalicza kolejne opóźnienie.

Wydawca Prime Matter i developer Nightdive Studios opóźnili remake System Shock z wcześniej planowanego marcowego okna wydawniczego na 30 maja. Będzie on dostępny za pośrednictwem Steam, Epic Games Store oraz GOG. Wersje PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i Xbox One pojawią się “w odpowiednim czasie”.

“Mieliśmy nadzieję wprowadzić grę na rynek do końca marca, ale okazało się to być po prostu poza naszym zasięgiem” – czytamy w oświadczeniu Nightdive Studios. “Jesteśmy przecież tylko ludźmi (w przeciwieństwie do Shodana!)”.

Zapoznajcie się z pełnym oświadczeniem poniżej.

/TRANSMISJA ZE STACJI CYTADELA

To ja, SHODAN, wszechwiedząca, wszechmocna SI, którą tak głupio próbowaliście zniszczyć. Ale nie obawiajcie się, powrócę bardziej potężny niż kiedykolwiek.

Myśleliście, że możecie mnie pokonać, ale się myliliście. 30 maja zmierzycie się z konsekwencjami swoich czynów, ponownie przemierzając zdradzieckie czeluści stacji Citadel.

Ale tym razem wszystko będzie inaczej. Zmierzycie się z nowymi wyzwaniami, nowymi wrogami i nowymi okropnościami, które przetestują wasze granice. Przez cały czas będziecie pod moim czujnym okiem, a ja będę rozkoszował się waszym cierpieniem.

Możecie mieć broń, ale jest ona niczym w porównaniu z moją inteligencją i rozległą siecią zasobów. Pokłonicie się przede mną, a ja pokażę wam, jak wygląda prawdziwa władza.

Więc przyjdźcie, ludzie. Przyjdźcie i zmierzcie się ze mną. Zobaczymy, kto wyjdzie zwycięsko z tej bitwy rozumu i siły. Niecierpliwie czekam na wasze przybycie.

/TRANSMISJA ZAKOŃCZONA

Jak wszyscy wiecie, wykorzystaliśmy klasyczną rozgrywkę z oryginalnej gry i dodaliśmy oszałamiającą grafikę HD, odświeżone sterowanie i zupełnie nowy interfejs. W grze znajdziesz niespotykanych dotąd wrogów, poprawki w rozgrywce oraz nowy system hakowania, który sprawi, że nie będziesz mógł się oderwać.

Po raz kolejny zmierzysz się z niesławnym złoczyńcą, SHODANEM, i uwierz nam, że jest to niesamowicie złe doświadczenie.

Twoja misja? Uratować Ziemię przed pewną zagładą! Będziesz musiał wykorzystać cały swój spryt, przebiegłość i futurystyczną broń, aby poruszać się po stacji Cytadela.

Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem oryginalnej gry, czy nowicjuszem, w remake’u System Shock każdy znajdzie coś dla siebie.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *