Starfield zapremieruje 6 września 2023

Starfield zapremieruje 6 września 2023

36 wyświetleń
0

Todd Howard zapowiada masę rzeczy do pokazania.

Starfield ukaże się na konsolę Xbox Series i PC 6 września, co jest opóźnieniem w stosunku do wcześniej planowanego okna wydawniczego “pierwsza połowa 2023 roku” – ogłosili wydawca Bethesda Softworks i developer Bethesda Game Studios.

Oto wiadomość od reżysera gry Todda Howarda dotycząca zapowiedzi:

“Hej wszystkim, od siebie i wszystkich tutaj w Bethesdzie, jesteśmy tak podekscytowani, że w końcu możemy powiedzieć wam, kiedy Starfield wyjdzie w tym roku.

“Włożyliśmy masę serca tę grę i nawet ja jestem zaskoczony, jak wiele możemy włożyć – ta gra jest duża. Gramy w grę przez cały czas – wyrazy uznania należą się tutaj głównemu producentowi Timowi Lambowi. Fani starej szkoły, możecie go pamiętać z filmiku Making-Of z Obliviona, gdzie siedzi na podobnej kanapie robiąc podobne rzeczy.

“Ale także, w czerwcu tego roku wprowadzimy Was do studia i damy Wam głęboki wgląd w grę podczas naszego ‘Starfield Direct’. Jest tak wiele rzeczy, które musimy wam jeszcze pokazać. Gra ma wiele cech charakterystycznych, których można się po nas spodziewać, ale jest też bardzo unikalnym doświadczeniem.

“I jeszcze raz dziękuję wszystkim za wszystkie wasze emocje związane z grą – wasze wsparcie, wasze komentarze, naprawdę czytamy je wszystkie. Spójrzcie, wiemy, że długo czekaliście, aby zagrać w coś nowego od nas. Wierzcie lub nie, ale my jesteśmy tacy sami – tęsknimy za tym i naprawdę nie możemy się doczekać, aż wszyscy w to zagracie. Więc dzięki i do zobaczenia wkrótce”.

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *