Ogłoszono datę premiery Darkest Dungeon II

Ogłoszono datę premiery Darkest Dungeon II

36 wyświetleń
0

Gra zapremieruje na Steam i EGS, demo na Steam dostępne już teraz!

Po długim okresie Early Access, deweloper Red Hook Studios ogłosił, że Darkest Dungeon II zapremieruje 8 maja 2023 na Steam i Epic Games Store. Gra jest dostępna w Early Access na EGS w tym momencie, za to na Steam pojawiło się demo gry.

Pełna wiadomość o premierze od Red Hook Games:

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że Darkest Dungeon II zakończy swoją działalność w ramach Early Access na Epic Games Store i wyda się w wersji 1.0 na Epic i Steam 8 maja. Wszyscy w Red Hook nie mogą się doczekać, aż wersja 1.0 na PC trafi w wasze ręce. Do tego czasu, mamy kilka ważnych aktualizacji do podjęcia przed naszą premierą 8 maja, w tym jedną dużą BARDZO szybko.

W międzyczasie możecie sprawdzić darmowe demo, które wypuszczamy dzisiaj na Epic i Steam na czas trwania Steam Next Fest (6-13 lutego).

Demo pozwoli wam sprawdzić umiejętności czterech początkowych bohaterów w jednym pełnym regionie, stawiając przed nimi wyzwania związane z różnymi frakcjami wrogów i rygorami przetrwania.

Będziesz mógł zwiedzić Sprawl (miasto) lub Foetor (farmy). Pamiętaj, że w demie nie ma możliwości zapisywania postępów pomiędzy wyprawami. Macie czas do końca Next Fest (13 lutego o 10 rano PT), aby pobrać i zagrać!

Twój adres email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *